690 680 960

Okuninka: Pogoda dopisała, podobnie jak wypoczywający nad Jeziorem Białym

Pomimo, że do pełni sezonu nad Jeziorem Białym jeszcze niespełna miesiąc, to wypoczywający w Okunince dopisali. Głównie za sprawą słonecznej pogody i długiego weekendu.

Słoneczna pogoda „ożywiła” brzegi Jeziora Białego w Okunince, w mijający właśnie długi weekend. Pomimo, że do pełni sezonu pozostał niespełna miesiąc to większość lokali gastronomicznych i sklepików jest już otwarta. Podobnie jak wypożyczalnie sprzętu pływającego i park linowy. Jedni wypoczywali aktywnie na rowerach, kajakach czy też pływając, inni z kolei wolny czas spędzali przy grillu, opalając się lub wędkując.

Ośrodki wypoczynkowe w Okunince gotowe są już do przyjęcia pierwszych turystów, w niektórych trwają ostatnie prace przed nowym sezonem. Nowość jaka pojawi się nad jeziorem już wkrótce to opłata za pakowanie w parkomatach. W chwili obecnej wszystkie płatne parkingi są już oznaczone, czekają jeszcze na montaż odpowiednich urządzeń. Za godzinę parkowania w nowym sezonie zapłacimy 3 zł.

2016-05-29 21:39:40
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. siedzi raptem ze 20 osób też mi tłum

 2. Arek ze Świdnika

  Są Sebiksy, są Karyny – jezioro się „ożywiło”

 3. Ciekawe kiedy natrafią tu znów na kilka trupów… Z tego lub innego powodu…

 4. Smierdzaca Okuninka nie lubie

 5. Za wikipedią:
  Parkometr (parkować + gr. metreín – mierzyć) – urządzenie, które po wrzuceniu odpowiednich monet odmierza czas postoju bezpośrednio obok tego urządzenia zaparkowanego pojazdu.
  Parkomat (parkować + automat) – urządzenie, które po wniesieniu opłaty w monetach, czy też przy pomocy karty płatniczej wydaje bilet opłaty parkingowej umieszczany za szybą pojazdu parkującego w strefie płatnego parkowania.

 6. Byłam tylko przez chwilę bo jak zobaczyłam stan wody odechcialo mi sie spacerowania. Woda jest metna, brudna i śmierdzi.. Jak szambiarka .. jakieś 15m od smierdzacego białego kożucha syfu za zgodą rodziców kapaly się dzieci. Ohyda !!!!!!

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas