690 680 960

Od pewnego czasu ten znak był niewidoczny. Instruktor wziął sprawy w swoje ręce (wideo)

Od Czytelników otrzymaliśmy informację, że jeden z ważnych znaków przed skrzyżowaniem na ul. Odlewniczej, od jakiegoś czasu jest niewidoczny. O sprawę zapytaliśmy służby odpowiedzialne za ten stan rzeczy. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi, a znak stał się już dla wszystkich widoczny….za sprawą instruktora nauki jazdy.

W ostatnim czasie jeden ze znaków przed skrzyżowaniem na ul. Odlewniczej tak zarósł roślinnością, że nie było go widać. Sytuacja stwarzała zagrożenie dla kierowców i mogła być przyczyną wypadku w tym miejscu.

W tej sprawie wysłaliśmy zapytanie do Urzędu Miasta Lublin. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi, a problem został wczoraj rozwiązany. Otóż instruktor jednej z lubelskich nauk jazdy, wziął sprawy w swoje ręce i „odsłonił” znak.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że sytuacja taka na drodze, gdzie nie widać znaków, znacznie utrudnia prowadzenie kursu na prawo jazdy, ale też dezorientuje kursantów. Jak widać w bagażniku oprócz koła zapasowego, trójkąta czy apteczki, warto też mieć…nożyce do żywopłotu.

@rallyosk Niech tylko ktoś spróbuje na jazdach zapytać kto tu ma pierwszeństwo 😜🤪 #rallyosk #naukajazdy #lublin #rally #osk #szkola #prawko #dlaciebie ♬ Rocky: Eye of the Tiger – Best Movie Soundtracks

(fot. nadesłane\wideo Rally OSK)

19 komentarzy

  1. Ciekawe dlaczego do dzisiaj nie zdjęli znaków z Al.Jana Pawła II za rondem z Nadbystrzycką, przecież już nie ma robót drogowych i zwężenia jezdni a ograniczenie zostało.

  2. ,aa,boKrzycho.paPj

    W mieście to jest wielkie coś a na wsi rolnik bierze pile motorową i ścina ,akurat piła motorowa pasuje do ulic odlewniczej i motoeowej

Kursy walut

  • USD 4.4351zł -0.91%
  • GBP 5.4317zł -0.31%
  • EUR 4.6821zł -0.33%
  • CHF 4.7474zł -0.05%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy