Notorycznie jeździ po pijanemu. Tym razem miał wypadek na quadzie (foto)

Po raz kolejny po pijanemu ruszył w drogę. Tym razem jednak do celu nie dojechał. Nie dość, że zapamięta przejażdżkę quadem na długo, to również znów stanie przed sądem.

Do wypadku doszło w czwartek w gminie Komarów Osada w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku mężczyzny poruszającego się quadem. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak wyjaśniali świadkowie, kierujący czterokołowcem mężczyzna poruszał się „wężykiem”. W pewnym momencie wjechał na chodnik i kiedy usiłował zjechać z powrotem na jezdnię przewrócił się wraz z pojazdem. Obserwujące zdarzenie osoby ruszyły mu na pomoc, powiadamiając jednocześnie policję.

Jak się okazało, 29-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada był pijany. Wyraźnie wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Został on przetransportowany do szpitala. Tam również pobrano od niego krew do badań.

Funkcjonariusze prowadzący na miejscu czynności zwrócili uwagę, że pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że nie jest on dopuszczony do ruchu. Z kolei kierowca nie raz już wsiadał za kierownicę w podobnym stanie.

Stawał za to również przed sądem, który orzekł wobec niego dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Teraz mężczyznę czeka kolejne spotkanie z sędzią. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu.

(fot. policja)

Zobacz również

15 komentarzy

  1. Janusz z Januszowa

    Kolejny raz stanie przed sadem a sad zakaze jazdy na quadzie… buahahaha do pierdla na przymusowe roboty niech szyje uniformy pierdlowe dla takich jak on.

  2. Wszystkich chcecie zamykać,no ale ZK nie są z gumy i nie pomieszczą wszystkich pijaczków,już nie ma miejsca dla złodziei a co mówić o kierujących po alko, zresztą idą wybory trzeba elektoratowi pomóc w wyborze, później jakoś to będzie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.