Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne zdarzenia drogowe w regionie. Zderzenia auta z sarną, uderzenie w bariery energochłonne

Minionej nocy na trzech drogach krajowych w regionie doszło do trzech zdarzeń drogowych. Na szczęście nikt w nich nie ucierpiał. Uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy.

Przed godziną 23.00 na drodze S17, w miejscowości Moszczanka, między węzłem Ryki Południe a węzłem Skrudki, doszło do najechania pojazdu osobowego na bariery energochłonne. Przez pewien czas zablokowany był jeden pas ruchu, a ruch odbywał się lewym pasem w kierunku Lublina.

Również przed godziną 23.00 we Włodawie, na drodze krajowej nr 82, na trasie w kierunku Łęcznej, auto osobowe zderzyło się z sarną. Na szczęście w tym zdarzeniu również nikt nie ucierpiał. Przez pewien czas zablokowany był jeden pas ruchu, a pojazdy przepuszczane były wahadłowo.

Natomiast dziś przed godziną 2.00 w miejscowości Dobryń Duży, pomiędzy DPG Koroszczyn a Wólka Dobryńską, pojazd ciężarowy częściowo zjechał do przydrożnego rowu. Znalazła się w nim naczepa pojazdu. W miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo. Pojazd został usunięty z drogi przed godziną 4.00.

PRZECZYTAJ

Ford roztrzaskał się na drzewie, młody kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Jeden komentarz

  1. Nie ma kogo żałować to lubelskie, karetki też nie wzywać do swoich wszechmogących ksiendzów niech idą..

Dodaj komentarz