Nietrzeźwy kierowca opla zderzył się z volkswagenem. Jedno z aut uderzyło jeszcze w latarnię (zdjęcia)

Skręcając w lewo nie zauważył jadącego z naprzeciwka volkswagena. Doprowadził do wypadku i trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło w poniedziałek nad ranem w na ul. Zamojskiej w Szczebrzeszynie. Po godzinie 03:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu dwóch pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstepnie ustalono, kierujący oplem 34-letni mieszkaniec gminy Sułów jadąc ul. Zamojską wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Szkolną. Nie zauważył jednak jadącego z naprzeciwka volkswagena. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia sprawiła, że volkswagen został wytrącony z toru jazdy i uderzył staranował przydrożną latarnię.

E zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. 30-letniego mieszkańca Zamościa, który kierował volkswagenem, przetransportowano do szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca wypadku miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali już 34-latkowi prawo jazdy. Niebawem stanie on też przed sądem.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. i właśnie wsiok poszedł z torbami .brawo

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem