690 680 960

Nie zdążył zmienić kół, przyjechali policjanci. Obywatel Ukrainy był pijany (zdjęcia)

W sobotę rano na ul. Poniatowskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna przed przyjazdem policjantów próbował zmienić uszkodzone koła, jednak nie zdążył.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 8 na ul. Poniatowskiego w Lublinie, przed skrzyżowaniem z ul. Popiełuszki. Policjanci przyjęli zgłoszenie od kierownika przebudowy ulicy, że kierujący pojazdem marki Skoda uszkodził krawężniki na wysepce rozdzielającej pasy ruchu.

Zanim na miejsce przyjechali policjanci, kierujący próbował jeszcze zmienić jedno z kół, ale bezskutecznie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna poruszał się skodą od strony Czechowa i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w krawężnik wysepki i przeleciał nad nią wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Uszkodzenia pojazdu uniemożliwiły mężczyźnie dalszą jazdę.

Jak się okazało, obywatel Ukrainy był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Policjanci cały czas prowadzą czynności w tej sprawie i ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Arkadiusz)

9 komentarzy

  1. No i znowu bolt.

  2. Bo chwilę wcześniej jechał obok Auchan na Czechowie wężykiem z kogutem TAXI i koziołkami na bocznych drzwiach. Widać przed przyjazdem policji zdjął emblematy pseudotaksówkarz bolt

  3. Dobrze, że nikogo nie zabił. Tragedia te bolty… Kto z nimi jeździ ????? Masakra co oni wyprawiają

  4. Ciekawe co on chciał osiągnąć wymieniając jedno koło skoro na zajęciach widać że tam 3 są uszkodzone. Lol

  5. wymienił by przednie napędowe koło i pojechał na tylnych flakach dalej

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas