Dzikie zwierzę przyczyną groźnego zdarzenia drogowego. Trzy pojazdy rozbite (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na al. Spółdzielczości Pracy doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Łącznie uszkodzone zostały trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na al. Spółdzielczości w Lublinie. Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą młody mężczyzna jechał w kierunku Lubartowa. W pewnym momencie na jezdnię wbiegła sarna. Auto zderzyło się ze zwierzęciem. Siła uderzenia była tak duża, że sarna została rozerwana na kawałki.

Po chwili, zderzyły się jeszcze dwa pojazdy BMW i mercedes. Kierujący BMW widząc, że kierowca toyoty zderzył się ze zwierzęciem zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w mercedesa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Do czasu uprzątnięcia szczątków sarny jezdnia była częściowo nieprzejezdna. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. Powinno być….Pojazdy podczas wyścigu Formuły 1……..

  2. głupie c*py w pseudosportowych gratach

  3. wiecej zwierzat namnarzacie bez umiaru -bezsens jest jakas pojemnosc łowiska j akies granice ale nie namnazac przesiedlac jak zubry -po co i czemu ma to słuzyc? niemcy poslkieo zura odztrzelli bez sentymentow! tylko w polsce komus odbiło! do lasu strch pojsc tak duzo wilkow – wprowadzaja juz obostrzenia przed wilkami i wchodzeniem do lasu! szok! zostawic 100 szt szt na cała polske a nie kilka tysiecy zwierzat ktore tylko miesko jedza !!!! owce krowy cieleta daniele psy wiieskie etc, glod to przerazajace doswiadczenie z głodu wilk zaatakuje wszystko! dziecko tez!ostatnio watacha zaatakował 2 pilarzy zpiłami!!!szok

  4. Faktem jest, że młodzież z pod lubelskich miejscowości przyjeżdża polansować się na ulicach Lublina w swoich mocno warczących pierdziawkach.
    Każdy wie, że od warczącego wydechu mocy wam nie przybyło, więc właściciel takiego dziurawego tłumika z marszu jest postrzegany jako półgłówek.
    Może jednak jak przyjeżdżacie do miasta to zachowujcie się cywilizowanie, a nie jak u siebie za stodołą.

  5. Ciekawe czy tatuś naprawi toyotke

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności