Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie ustąpił pierwszeństwa, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem w Lublinie doszło do groźnego wypadku na jednym ze skrzyżowań. Jedna osoba trafiła do szpitala. Uszkodzone zostały trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 5.00 na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzyckiej, Narutowicza, Głębokiej i Muzycznej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych – dwóch toyot i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika to wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący audi poruszał się od strony ul. Narutowicza na wprost w kierunku ul. Nadbystrzyckiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie, na którym nie działała sygnalizacja świetlna, nie zastosował się do znaków. W wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy toyoty, który wjeżdżał na skrzyżowanie od strony ul. Głębokiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w drugą toyotę, która oczekiwała na możliwość wjazdu na skrzyżowanie z ul. Nadbystrzyckiej.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Występowały przez pewien czas utrudnienia w ruchu. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

31 komentarzy

  1. Jak na wykończone trzy pojazdy, jedna osoba w szpitalu to ciut nieproporcjonalnie.

  2. Sygnalizacja działała, tyle że w momencie zdarzenia zapewne na żółtym pulsie (przed 5:00). Na zdjęciach chodzi na kolorze.

  3. A sprawca z jakiego kraju, wiadomo?

Dodaj komentarz

Z kraju