Na widok policjantów rzucił amfetaminę na sklepową kasę (zdjęcia)

Mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Policjanci ujawnili przy nim, a także w jego miejscu zamieszkania amfetaminę. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tych narkotyków.

W ubiegłym tygodniu bialscy policjanci uzyskali informację, z której wynikało, że 33-letni mieszkaniec miasta, który przebywa w rejonie jednego z bialskich marketów, może posiadać przy sobie znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany na terenie sklepu. Wówczas policjanci potwierdzili też posiadane informacje.

W trakcie sprawdzania 33-latka, mundurowi ujawnili przy nim woreczek z białym proszkiem. 33-latek próbował uniknąć odpowiedzialności, na widok policjantów odrzucając zawiniątko na kasę sklepową. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina.

Mężczyzna miał również ten narkotyk w miejscu zamieszkania. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tych narkotyków. 33-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Przed weekendem Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

3 komentarze

  1. Łój tam. Poprostu chciał zważyć towar.

  2. Dobrze ,że kasjerka nie zdążyła mu nabić tego na kasę ,bo by się nie wypłacił 😃

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kiermasz rękodzieła Klubu Twórców Ludowych w Puławach
Kiermasz Produktów Regionalnych w Janowie Lubelskim
Festiwal Folkloru w Janowie Lubelskim
Najbardziej kolorowa impreza zawita do Lubartowa
W Biłgoraju odbędzie się Zlot Kapel Podwórkowych