Czwartek, 04 czerwca 202604/06/2026
690 680 960
690 680 960

Na ulicy powstał parking, kierowcy chodzą między nadjeżdżającymi autami. Mieszkańcy mają dosyć samowolki (zdjęcia)

Mianem parkingowej patologii określono sytuację, która ma miejsce w pobliżu jednostki wojskowej przy ul. Smoluchowskiego. Wszystko to ma powodować spore zagrożenie w ruchu. Niebawem jednak wprowadzone zostaną zmiany.

115 komentarzy

  1. Rozwiązanie problemu zakaz ??? Rozwiązaniem problemu jest budowa parkingu a nie zakaz . Najłatwiej postawić zakaz i sypać mandaty . Coraz więcej zakazów wkoło społeczeństwo samo sobie robi więzienie . A ile jest miejsc gdzie stawia się pomniki plac w kostce i zakaz parkowania . Gdzie ta walka z ekologia jak jak zamiast parkować jeździ się 30 min i miejsca żeby się wcisnąć szuka.

  2. Niech jednostaka otworzy bramy i wpuści samochody na teren wewnątrz. Mają tam dużo miejsca.
    Tak jak teraz to utrudniają wszystkim w około.

    • Nikomu nie utrudniają, jest tam wystarczająco dużo miejsca żeby na jednym pasie zmieściły się dwa samochody, zresztą nic nie stoi na przeszkodzi w ominięciu ich lewym pasem jeśli z naprzeciwka nic nie jedzie. Podszywający się pod prawdziwego „Frania” zapewne chciałbyś żeby ci kierowcy parkowali na chodniku, bo pieszym już można utrudniać ruch?

      • Wieśniak z Cebulowego Grodu
        Ocena: 0

        Niestety nie tylko osobówki tam jedzą. Autobusem czy samochodem ciężarowym nie zmieścisz się na jednym pasie jak w ten sposób stoją samochody zaparkowane.

        • To ominiesz ich pasem pod prąd, jest tam an tyle szeroko, ze inne pojazdy jadące z naprzeciwka jeśli zbliżą się do swojej krawędzi jezdni, to śmiało wyminą się dwie ciężarówki. Z wyprzedzaniem jakoś nie macie problemu, a ominąć stojących pojazdów nie umiecie?

  3. Przecież te samochody są zaparkowane prawidłowo i zgodnie z przepisami.

  4. Cały artykuł o tym że w jednym miejscu w mieście auta są prawidłowo zaparkowane – i janusze mają problem, bo nie da się za…dalać 70kmh xD.

    Urzędnicy muszą tam koniecznie zbudować chodnik – bo jak wiadomo w Lublinie chodniki zgodnie z nazwą służą do parkowania aut – i wtedy będzie dobrze :)))

  5. Zróbcie porządek z komunikacją miejską i połączeniami, przykładowo czemu linia numer 20 nie jedzie dalej na żeglarską przez Zemborzycka powstało duże osiedle. Pomyslcie trochę, są źłe połączenia między dzielnicami i ludzie wybierają samochód.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia