Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na ulicy powstał parking, kierowcy chodzą między nadjeżdżającymi autami. Mieszkańcy mają dosyć samowolki (zdjęcia)

Mianem parkingowej patologii określono sytuację, która ma miejsce w pobliżu jednostki wojskowej przy ul. Smoluchowskiego. Wszystko to ma powodować spore zagrożenie w ruchu. Niebawem jednak wprowadzone zostaną zmiany.

115 komentarzy

 1. Niech straż miejska się tym zajmie ale przez to że to żołnierze ma to w dupie. Taka sama sytuacja jest przy zajezdni autobusowej. Nikt nie raguje na to. Powinni zrobić porządek ale. Taka sama sytuacja jest pod blokiem Herberta 18 trawa dawno jest rozjeżdżana bo parkują tam nielegalnie samochody a straż miejska nie reaguje

 2. To pojazdy wojskowych. Jak był normalny dowódca jednostki to wszyscy parkowali na terenie jw.

 3. Tak portal 112 pomaga mundurowym.

 4. 1. Samochód parkujący nieprawidłowo na chodniku – nie ma problemu, SM/Policja nie dostrzega wykroczenia, zwyczajne czepialstwo. Gdzieś zaparkować trzeba.
  2. Samochód parkujący prawidłowo na jezdni – problem. UM rozwiązuje problem, którego nie ma.

 5. Czy na tej ulicy obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju? Nie. To o co chodzi, parkują prawidłowo przecież.

  • Nazwa pasująca do komentarza 👍

   • Zapisz się na kurs prawa jazdy, to dowiesz się, że parkowanie na jezdni jeśli nie zabraniają tego przepisy ogóle lub znaki, a pojazd nie utrudnia ruchu jest całkowicie legalne.

    • Ty tam parkujesz to pewne i cię zakaz już boli

     • Nie boli mnie zakaz, bo żadnego zakazu tam nie ma. A parkuję zgodnie z przepisami na JEZDNI! W przeciwieństwie do ciebie, bo ty pewnie zastawiasz chodniki albo rozjeżdżasz trawniki.

 6. Na Majdanku podobnie.

 7. Ciekawy jestem czy cała świta tej jednostki też parkuje na ulicy

 8. Kiedyś w zimie autobus nie mógł wyjechać z pętli bo zastawiali cały przejazd

 9. Najpierw zniszczyli lasek koło jednostki,potem go odgrodzili , żeby ludzie nie mogli wejść,wycięli ogrom starych pięknych drzew,porobili parkingi na których stoi tylko po kilka aut.Reszta stoi na ulicach,w zatoczkach autobusowych,pasach zieleni i na parkingach firmowych przy Inżynierskiej, Smoluchowskiego,zwłaszcza przy elektrociepłowni.Zero logistyki.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport