Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na tych stacjach paliw szykują się ogromne kolejki. Obniżą ceny benzyny i oleju napędowego o złotówkę

Z pewnością kierowcy pamiętają kolejki, jakie po wybuchu wojny na Ukrainie tworzyły się na stacjach paliw. Jutro może być podobnie. Jedna z sieci obniży ceny o złotówkę.

W ostatnim czasie coraz głośniej na temat utrzymujących się na wysokim poziomie cen paliw. Nie spadają one nawet pomimo dość niskiej ceny ropy naftowej, która jest już sporo tańsza niż przed wybuchem wojny w Ukrainie, a także stosunkowo korzystnego kursu złotówki wobec dolara. Producent paliwa, czyli PKN Orlen tłumaczy, że podobna sytuacja występuje w całej Europie i nie tylko.

Jest jednak pierwszy ruch stacji paliw, który z pewnością przełoży się na oszczędności podczas tankowania. Koncern będący właścicielem stacji Circle K przekazał nam, iż szykuje wyjątkową promocję dla swoich klientów. Obniży bowiem ceny benzyny i oleju napędowego aż o złotówkę. Całość ma być częścią ogólnoeuropejskiej przedświątecznej akcji.

Niestety wiadomo już, że promocja będzie obowiązywała tylko jednego dnia i to też w wyznaczonych godzinach. Dokładnie w czwartek 15 grudnia w godzinach od 14:00 do 17:00.

Jak wyjaśnia Michał Ciszek, prezes Circle K Polska, zaktualizowane ceny z uwzględnieniem rabatu będą wyświetlane na pylonach cenowych stacji w trakcie promocji. Obniżki obowiązywać będą na wybranych stacjach Circle K położonych w dogodnych lokalizacjach w różnych regionach Polski. Łącznie będzie to 370 stacji.

– Przed nami wyjątkowy okres świąteczny, pełen radości i wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi. W dobie wysokiej inflacji i rosnących kosztów, chcielibyśmy podarować naszym klientom dodatkowe oszczędności w postaci zniżki na paliwo. Obniżamy ich ceny o złotówkę, co oznacza, że tankując np. 50 litrów, kierowcy będą mogli zaoszczędzić 50 zł podczas jednej wizyty na stacji. To dodatkowe kilometry, które można poświęcić na świąteczne podróże. Mamy nadzieję, że jeszcze większe oszczędności podczas tankowania odciążą naszych klientów w tym trudnym czasie i pozwolą im zrealizować grudniowe plany wyjazdowe do najbliższych. To także ukłon i podziękowanie, że są z nami i wracają na stacje Circle K – mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Dodatkowo uczestnicy programu lojalnościowego, którzy zakupią paliwo w dniu promocji, otrzymają 20 grudnia dodatkowy kupon zniżkowy o wartości 30 gr/l do wykorzystania przy kolejnej wizycie na tankowanie dowolnego typu paliwa. Rabat będzie obowiązywać do końca stycznia 2023 r.

(fot. archiwum)

37 komentarzy

 1. Ty parszywy iksie nawet się podpisać nie umiesz ??? Wielki miastowy a pewnie ojciec jeszcze krowy na boso pasał.

  • Dziadek ze "slamsowa" (nie mylić z dziadem)

   Uprzejmie informuję, że za młodych lat też pasałem krowy. Mało tego, nigdy nie uważałem tego za jakąś plamę na honorze,
   jak obecne wykształciuchy, które wstydzą się przyznawać do swoich przodków.
   Umiem też doić i doiłem krowy, również wspomnienie tej czynności nie wywołuje u mnie traumy.

 2. Sałaciaże w swoich szwabskich szmelc wagenach będą stali w kilometrowych korkach zatruwając środowisko.

 3. „Osoba komentująca akceptuje regulamin komentarzy na stronie lublin112pl” Bzdura. Niczego nie akceptowałam i niczego nie akceptuję i akceptować nie będę.

 4. Kiedy ukraincy przeprosicie za wymorodwanie 30k Polskich dzieci siekierami. Pewnie mnie te dzbany zablokuja i komentarz sie nie ukarze ale pisze tez do was redakcyjni. Wspierajcie dalej banderowcow. Zobaczycie jak wam podziekuja .

 5. Obajtek ma to w d…. Trza zasypywać dziurę w budżecie państwa pis, obniżek nie bedzie! Kurwizja jakoś tam to uzasadni! ***** ***

 6. Chciałem napisać komentarz po tym artykułem, ale widząc jaka tu ilość negatywnej aenergi powstrzymam się

 7. Dziadek ze "slamsowa" (nie mylić z dziadem)

  Nie emocjonujcie się tak, bo ile litrów można sprzedać między 14-tą, a 17-tą… potem szybko nadrobią poniesione „straty”.
  I żeby nie było… nie mam zamiaru stać w kolejce nawet godzinę, tylko po to żeby „zaoszczędzić, 20-40 złotych.

 8. Niech Kricle POkaże dwa środkowe palce i obniży ceny o 2 zł. A teraz Q…wa może być PO 7 zł kto to POWIEDZIAŁ.

 9. to jednak ruskich ludzie popierają xD

Z kraju