Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na terenie ogródków działkowych policjanci znaleźli zmarzniętego mężczyznę. 39-latek był poszukiwany

39-latek zatrzymany przez włodawskich policjantów ma do odsiadki blisko 120 dni. Mężczyzna został znaleziony na terenie ogródków działkowych, gdzie siedział skulony i był zmarznięty.

W trakcie służby włodawscy policjanci sprawdzają o tej porze roku pustostany, ogródki działkowe i wszystkie inne miejsca, w których mogą przebywać osoby narażone na wychłodzenie.

W minioną sobotę przed godziną 17.00 przy ogrodzeniu ogródków działkowych policjanci zobaczyli siedzącego mężczyznę. Z uwagi na fatalne warunki atmosferyczne, trwającą śnieżycę i silne porywy wiatru funkcjonariusze zatrzymali się i podjęli interwencję.

Jak się okazało po wylegitymowaniu, 39-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy we Włodawie. Mieszkaniec gminy Wyryki był poszukiwany za wykroczenie i przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 120 dni.

(fot. Policja Włodawa)

Autor: redakcja

8 komentarzy

 1. Wszystko w jednym miejscu. Przynajmniej nie musi jeździć na drugi koniec Polski.

 2. twój psychiatra

  Po co to zamykać- niech do przymusowej pracy idzie i odpracuje wszystko- dzban jeden.

 3. Idiota, poszedł by siedzieć na jesieni i nie musiałby marznąć w altance a na wiosnę byłby wolny jak ptak.

 4. Trafił lepiej jak totolotka… Jednak szczęście dotyka niektórych

  • Em. Patyk pocieszyciel

   Nooo… spędzi prawie 120 dni w ciepełku, nie martwiąc się o rodzinę, opłaty, podatki, ani nawet o węgiel, czy chrust na opał.

 5. wydaje mi się, że zamarznięty organizm żywy traci funkcje życiowe… tu akurat dzielna milicja odratowała zamarzniętego człowieka

 6. teraz sobie posiedzi w ciepełku i amciu dadzą.

Z kraju