Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na podwójnej ciągłej, przed przejściem, na czerwonym. Nagranie trafiło na policję (zdjęcia)

Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy nagranie sytuacji drogowej zarejestrowanej na ul. Gospodarczej. Ze względu na rażące łamanie przepisów ruchu drogowego przez kierowcę, Czytelnik zdecydował się wysłać film na policję.

Do widocznej na zdjęciach sytuacji doszło kilka dni temu na ul. Gospodarczej w Lublinie. Nasz Czytelnik zarejestrował groźną sytuację drogową w wykonaniu kierowcy forda.

Kierujący pojazdem, jadąc w stronę ul. Mełgiewskiej, przejechał przez podwójną linię ciągłą, wyprzedził pojazd zatrzymujący się przed przejściem dla pieszych, wjechał na przejście na czerwonym świetle, a następnie wrócił na pas, którym wcześniej się poruszał.

Nagranie trafiło na skrzynkę mailową lubelskiej Policji, która w ramach akcji „STOP AGRESJI DROGOWEJ” analizuje przesłane nagrania pod kątem potencjalnych wykroczeń. Akcja ta ma na celu działanie prewencyjne w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Na podwójnej ciągłej, przed przejściem, na czerwonym. Nagranie trafiło na policję (zdjęcia)

Na podwójnej ciągłej, przed przejściem, na czerwonym. Nagranie trafiło na policję (zdjęcia)

Na podwójnej ciągłej, przed przejściem, na czerwonym. Nagranie trafiło na policję (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

56 komentarzy

 1. Fofd nie ford czy tez ałdi chlop pędził bo mu sie krowa cieliła lub tez pędził bo „pędził” i mu sie zacier zaczoł gotować… co to za różnica? Moze i do szpitala jechał ale są służby od tego…

 2. To teraz autor filmu przekona się ze „nie warto” nadawać policji roboty ….oczywiscie jak już tu ktoś napisał….najpierw sprawdzą czy to nie czasem jakiś kolega ,póżniej czy to nie jakiś znajomy królika ” ,ktoś z rodziny …dopiero jak okaże się ze zwykly „kowalski ” to się mandat wyśle….i nich nikt się nie łudzi że będzie inaczej ….bo tak było jest i jeszcze dlugo będzie

 3. BRAWO TY za zgłoszenie na policję. Gonić pryszczatych chamów na drogach naszych.

 4. To nie było zapraszanie pieszego na pasy czy wtargnięcie pieszego, a ewidentne złamanie przepisów, ba recydywa drogowa!
  Mnie tylko jedno ciekawi, jaki będzie finał sprawy. Droga Redakcjo proszę o dalsze monitorowanie sprawy i informowanie jakie zapadły decyzje po zgłoszeniu, wnioski ewentualne konsekwencję za tego…Szaleńca? Bezmózga? Czy dwa w jednym! 😉

 5. Sensacyja, Jezuśku kochany sensacyja!

  Dobry wariat.

 6. Bimmer czyli IQ-0,00000000000012

 7. Sensacyja, Jezuśku kochany sensacyja!

  Trzeba mieć jaja żeby w dobie szeryfów z kamerami odwalić taki numer podziwiam drivera.
  Nie pochwalam jazdy tego gościa ale nie będę hipokrytą sam nie raz nie dwa wyprzedziłem na przejściu czy przejechałem na czerwonym jak mi się spieszyło ale takiej hipokryzji jak tu w komentarzach nigdzie nie widziałem każdy spec od przepisów a po odejściu od kompa wsiada w auto i podobnie lata po Lublinie. Ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami jacy to wy jesteście zaj…..ci.
  Każdy na każdego teraz kabluje, każdy każdego teraz nagrywa co to będzie za kilka lat? Każdy będzie kablował skarbówce kto ile ma kasy schowane w skarpecie?

  Zaraz się zleci stado hipokrytów i będą mnie pouczać co i jak. Nie musicie bo wiem jak bardzo złamał przepisy i jak duże stworzył niebezpieczeństwo. To tyle w tym temacie narka frajerzy.

  • No to wypada ci życzyć takiego samego kierowcy jak ty, któremu się spieszy. Przypomnisz sobie swój komentarz, gdy wjeżdżając na zielonym spotkasz kierowcę, który wjechał na czerwonym.

   • Sensacyja, Jezuśku kochany sensacyja!

    To zahamuje cymbale od tego mam hamulec nigdy nie spotkałeś nikogo kto wyjeżdżał na czerwonym? To ile ty jeździsz miesiąc? Kto ma zginąć ten zginie c’est la vie.

 8. A Jeśli było zagrożenie życia i zdrowia i ktoś jechał do szpitala i zachował szczególną ostrożność. Wtedy jest to usprawiedliwione. A nie fala hejtu, widzę sami znawcy prawa w komentarzach 😉

 9. I co na to nasz zbawca narodu Zbychu? Gdzie podwyższanie kar dla piratów drogowych?

 10. Przeciez to standard na naszych drogach….

Z kraju