690 680 960

Na łuku jezdni doprowadził do zderzenia z fordem. Wyskoczył z auta i uciekł do lasu (zdjęcia)

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 747 pomiędzy Lublinem a Bełżycami. Trwają poszukiwania kierowcy renaulta, który uciekł do pobliskiego lasu.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 16 w miejscowości Radawiec Duży koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce zderzyły się dwa samochody osobowe:renault i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Bełżyc i Radawca, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący renaultem mężczyzna zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka fordem. W wyniku tego oba auta wpadły do rowów.

Mężczyzna wydostał się z pojazdu po czym porzucając auto uciekł do pobliskiego lasu. Kobieta oraz podróżujące z nią dziecko trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście okazało się, że poszkodowani nie doznali poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Trwają też poszukiwania kierowca renaulta. Występują utrudnienia w ruchu. Strażacy wahadłowo przepuszczają pojazdy.

(fot. lublin112, nadesłane – Szymon, Patryk)

19 komentarzy

  1. Chłop nie uciekł tylko poszedł na grzyby

  2. Widać ile autko forda warte skoro koło się urywa przy najmniejszym kontakcie z drugim autkiem. Pan zapewne w szoku uciekł przestraszony. Jutro żona się zgłosi, że kierowała ; ) Słyszałem taką anegdotę o rozbitej w Wojciechowie navarze. Wrak siedział na drzewie a do policjantów podeszła małżonka przedsiębiorcy od kopalń piachu która oznajmiła, że to ona kierowała. Wprawdzie krwi trochę w autku było ale co tam policja miała wnikać, że na niej śladu najmniejszego nie było.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas