Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już 15 mln złotych

W sobotę przed oficjalnym rozpoczęciem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na koncie orkiestry było 10 113 551 PLN. WOŚP podała godzinę temu, że na konto zbiórki wpłynęło już 15 mln złotych.

Już teraz na koncie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest 15 mln złotych.

Wpłacać środki na rzecz orkiestry możecie standardowo do puszki oraz na konto bankowe. Jednak możecie także wziąć udział w Aukcjach Allegro dla WOŚP, wystawić coś na aukcje, wpłacić środki bezpośrednio dzięki PayU, rozświetlić Wirtualne Serce, wysłać SMS, wpłacić datek na Facebooku lub utworzyć własną zbiórkę na Facebooku.

Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź

Już jutro odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Tutaj znajdziecie w jaki sposób można wesprzeć zbiórkę na rzecz WOŚP
(fot. Marcin Mochon – wosp.org.pl)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji (dawniej Lublin koło Świdnika)

  Całym sercem popieram i wspieram też. Nie chwaląc się do puszki już dałem „co swoje”, ale na Sprzedajemy.pl wystawiłem do sprzedaży 6 radiotelefonów CB z przeznaczeniem kasy na WOŚP, W wyszukiwarkę Sprzedajemy.pl, wystarczy wpisać: „radio CB na WOŚP”, otworzą się wszystkie (są sprawne gotowe do użycia).
  W

 2. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Po braku komentarzy należy sądzić, że wzięli przykład z pana Ciecia i pognali wrzucać do puszek WOŚP. 😆

 3. i juz ma owsiak procenty xd

  • Cel akcji jest jak najbardziej sluszny,ale powinno być jak w kazdej charytatywce-„Cała zebrana kwota przeznaczana jest na cel akcji”. Żadnych pobocznych kosztów opłacanych z pieniedzy z darowizn.

  • Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

   Jeśli wspomniałeś o procentach, to pamiętaj, że nasz pazerny polski fiskus też bierze „swoje 23 % VAT’u od wpłacanych przez nas pieniędzy.
   I nie odpuszcza też nawet na SMS’ach pomocowych z jakiejkolwiek okazji, więc wychodzi na to, że Państwo drze kasę przy okazji wszystkich nieszczęść, na które daje „gorszy sort”.

 4. A TVP prócz „Dobranocki o Owsiak” milczy 😉

 5. Jeśli ktoś wątpi w słuszność WOŚP to niech się wybierze na wycieczkę do jakiegokolwiek szpitala i zobaczy ile nowoczesnego sprzętu jest bez serduszka !!!!

  • Tu nie chodzi o słuszność WOŚP tylko co z tych pieniędzy (prócz urządzeń dla szpitala)jest finansowane, Woodstock itp.

 6. cała pomoc owsiaka to 1% całego budżetu służby zdrowia

 7. baj de łej niezły aryt popełnił wielgucki oto fragment:”Pierwszy publiczny występ załatwił Owsiakowi Wojciech Waglewski. Pierwszą firmę założył Owsiakowi Walter Chełstowski. Pierwszą udaną zbiórkę publiczną, po dwóch absolutnych porażkach w Jarocinie i klubie „Stodoła”, zorganizowali Owsiakowi peerelowscy spece: Nina Terentiew i Maciej Domański. Fundację WOŚP założył Owsiakowi Walter Chełstowski, kontakty ze szpitalami załatwił Bohdan Maruszewski. Kasę Owsiakowi od zawsze zbierają dzieci i organizacje pozarządowe: hufce, domy kultury, inne fundacje. Koszty ponoszą samorządy, budżet centralny. Oprawę medialną robią celebryci, gwiazdki i gwiazdeczki, sponsoring banki i firmy pokrewne. Prawdziwą i gigantyczną kasę zorganizował Owsiakowi Jacek Stachera, partner życiowy Aleksandry Owsiak, który z „Mrówki całej” rozmnożył stado słoni. Co zatem w tym wszystkim robi sam Owsiak? „

  • Cieee chorrroba !!

   „etam” – bądź sprawiedliwy, w tej wyliczance nie wspomniałeś, że mimo niechęci kleru i władz do WOŚP, państwo polskie nie ogłosiło, że skoro Owsiak jest be, Orkiestra też, to nie zedrze haraczu w postaci 21 % VAT, ale jakże chętnie wyciąga do tego skarbowe łapy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL