690 680 960

Na jezdnię wszedł łoś. Kierowca renaulta nie był w stanie nic zrobić (zdjęcia)

Na przebiegającym przez las odcinku drogi na jezdnię, tuż przed nadjeżdżające auto, wszedł łoś. Kierowca pojazdu nie był w stanie wyhamować ani ominąć zwierzęcia, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18 na wysokości miejscowości Kleszczówka w powiecie ryckim. Na drodze krajowej nr 48, na odcinku między Moszczanką a Dęblinem, samochód osobowy zderzył się z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca renaulta jechał w kierunku Dęblina. Na przebiegającym przez las odcinku drogi na jezdnię, tuż przed nadjeżdżające auto, wszedł łoś. Kierowca pojazdu nie był w stanie wyhamować ani ominąć zwierzęcia, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych. Z kolei rannym łosiem zajął się lekarz weterynarii. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. DęblinNews)

26 komentarzy

 1. Dajcie spokój tego nie idzie juz wytrzymac w Rządzie same Łosie w lasach armagedon istny

 2. Dlaczego nie wykorzystywać łosiny?

 3. przeciętny kierowca ona

  Wczoraj po 19:00 na wysokosci tablicy Firlej w kieunku Bialegostoku spojrzałam takiemu w oczy, na poboczu, na wyciągnięcie ręki…Zrobiło mi się niedobrze…Popieram wolniejszą jazdę na takich odcinkach. Zostaje skanowanie pobocza w lesie i laserowa wprost uważność. Sama się nieraz przyłapuję na tym, ze gdzieś odplywam myślami ale to, że się dodatkowo upewnię, spojrzę jeszcze raz czy jadę bardzo swiadomie już niejednokrotnie uratowało mi jeśli nie życie to auto przed rozbiciem.
  Pewnie, że fajnie jest pocisnąć (chociaz ja za bardzo nie mam czym 😝) Ja chyba wybieram rozsądek…

 4. Ktoś pomógł dla zwierzęcia.

 5. So_Many_Braindead

  Szkoda Łosia 🙁

 6. łoś jak to oś nie zna przepisów drogowych.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas