690 680 960

Mustang zderzył się z volkswagenem. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na rondzie na tzw. czerwonym wiadukcie nad al. Witosa w Lublinie. Na szczęście nikt nie wymagał interwencji medycznej.

Do zdarzenia doszło w piątek w południe na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Grygowej w Lublinie. Na rondzie zlokalizowanym na tzw. czerwonym wiadukcie zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierujący Fordem Mustangiem mężczyzna poruszał się al. Witosa od strony centrum. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który opuszczał rondo. W wyniku czego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące samochodami osoby nie doznały obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu aut byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

25 komentarzy

 1. Mustang to tylko z V8- Shelby GT500, lub ewentualnie Bullitt, a to wozidło elektryczne nigdy nie powinno zostać nazwane Mustang-iem. Ktoś nieźle skaleczył markę.

  • ciekawostka – gt500 nie nazywa się mustangiem. jest to FORD SHELBY GT500.
   elektryczny jest taką samą pomyłką jak 2.3 ecoboost…

 2. Elektryczny mustang, no śmiech na sali. Co on sobie myślał, że zdąży, bo elektryk, więc idzie jak zły od zera?
  Żal mi go trochę, bo kupił takie coś i myśli, że ma mocne auto i do tego ekologiczne. Szkoda, że najpierw nie spróbował audi w quattro i w gazie. Wtedy by zobaczył co znaczy moc, przyczepność, ekologia i ekonomia do tego. 1.8T wystrzeliłoby jak rakieta i gość z VW nawet nie zdążyłby przyhamować, czy się wkurzyć, a tak jest problem.
  Jak porządne auto, to tylko niemieckie, a nie jakieś amerykańskie badziewie.

 3. Ta propaganda na auto elektryki wyjdzie za kilka lat tak samo jak kredyty we frankach.

  • silniki spalinowe też na początku nie były tym, czym są teraz. technologia musi się rozwijać, a przez popularyzację się ten rozwój finansuje. z biegiem czasu będą powstawać coraz lepsze baterie, coraz lepsze silniki oraz lepsze metody recyklingu podzespołów – nie ma co do tego żadnych wątpliwości.
   dziś produkcja i utylizacja takiego napędu jest mniej ekologiczna niż spalinowych odpowiedników, to fakt. ale kiedyś trzeba zacząć, żeby do czegoś dojść.

 4. to na czerwonym wiadukcie czerwone oraz rosyjskie auta nie mają pierwszeństwa ??

 5. Karma wraca !!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie