Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Motor Lublin o niedzielnym incydencie: – Apelujemy, by nie łączyć klubu z wydarzeniami, na które nie mamy wpływu

Klub Motor Lublin, w związku z wydarzeniami do jakich doszło w minioną niedzielę przy okazji zajęć w ramach programu „Legia Soccer Schools”, kategorycznie odcina się od działania osób, które przeszkodziły w dziecięcym treningu. Prezes klubu wystosował specjalne oświadczenie w tej sprawie.

34 komentarze

 1. Nie jestem za taką formą działania, ale zastanówmy się co by było gdyby motor chciał otworzyć takie przedszkole w Wawie? myślę że jeszcze brutalniej. Powinniśmy wspierać lokalne działania i jeżeli ktoś chce wysłać dziecko do takiego pzedszkola to ma właśnie Motor Lublin, oraz darmowe zajęcia na orlikach.

  • W zyciu nie poslalabym dziecka do takiego przedszkola jak motor, moj starszy syn gral z tymi tepakami kiedys mecze, tragedia i zenada. Wole zaplacic i niech trenuje z legia, z reszta kibicujemy legii od lat, kazdy mecz w tv to dla nas fajny wspolonie spedzony czas, emocje i powod do dumy. Motor to dno i wodorosty.

   • W sumie racja, lepiej trzymać z tymi co otłukli holendrów i znani są w całej europie, niż z garstką pseudokiboli co pewnie nawet na mecze nie chodzą. Faktycznie emocje są większe ;). Ps w przedziale wiekowym 3-7 lat, bo o takim tu mowa, nie ma znaczenia na jakim poziomie dzieci trenują.

   • Mam tak samo jak ty . Dlatego z żoną i synem od kilku lat jeżdzimy na Ł3 .

 2. Reksy pokazały swą siłę! Banda marginesu społecznego, tylko w taki sposób mogą się dowartościować… I dlaczego nikt nie zadzwonił po jakąś większą ilość Prewencji? Przecież zrobiliby z nimi porządek. A klub niech się aż tak ochoczo od nich nie odcina bo to właśnie Ci bezmózgowcy jeżdżą z nimi na mecze i dają im wsparcie więc moim zdaniem jakąś karę powinni nałożyć na kiboli (zakaz wyjazdowy czy nie wpuszczać tych kozaków na mecz w Lublinie). Żółci frajerzy grający na licencji Spartakusa Szarowoli, którzy w mieście wojewódzkim reprezentują 4 ligę – żal!!!

 3. Zarzadzie motoru – nie jestem kibicem motoru bo byloby mi poprostu wsyd nim byc. Nazwa Motor na terenie calego miasta kojarzona jest z cwiercmozgimi drechami I pilka w skrajnie slabym wykonaniu. Osobiscie wstydzilbym sie nawet byc w zarzadzie takiej organizacji. Moim zdaniem przynosicie jedynie wstyd naszemu miastu.

  • Za to kibice klubu który chciał otworzyć przedszkole świecą przykładem ;), pokazują klasę i godnie nas reprezentują, zwlaszcza na arenie międzynarodowej.

 4. W dniu zdarzenia policja powinna spiąć tych kibiców, i wręczyć im zakazy stadionowe, tak to powinno działać !

 5. Chuligani Motoru – nie wstyd wam? Jakim niedorobionym cieniasem trzeba być, żeby uniemożliwić dzieciom grę? Bo co – nazwa „Legia Soccer Schools” się nie podoba? Powinna wam policja pałami wbić trochę rozumu do głowy – psujecie wizerunek lubelskiej piłki nożnej. Nie macie moralnego prawa nazywać siebie kibicami – jesteście co najwyżej biedotą umysłową i kibolami.

  • ale oni nie są kibicami, to chuligani.
   Ten klub ma niewielu kibiców, została im banda chuliganów.

   Skoro władze klubu nie potrafią zrobić z tym porządku, to ten klub powinien być zaorany.
   Tylko w ten sposób można odciąć się od tego bydła. Czekanie aż problem sam się rozwiąże to tak ze dwa pokolenia, aż to coś co dziś przegoniło przedszkolaków umrze. Szkoda czasu i pieniędzy z miejskiego budżetu.

   Powinien powstać całkiem nowy klub bez żadnych powiązań z tym starym.

 6. A co im przeszkadza szkolka legi ? przeciez legia grajaca w ekstraklasie, nie jest zadnym rywalem/konkurencja dla 3-ligowego motoru, a motorowcy czepiaja sie tej legi conajmniej jakby jutro mieli z nimi grac w finale pucharu Polski xDDD

 7. W Lublinie jest tylko LUBLINIANKA

  • klub z przedwojennymi tradycjami a nie policyjny, bandycki pseudo klubik z bandą chołoty zamiast prawdziwych kibiców

 8. po prostu szkoda gadać ,bydło ,bydło i jeszcze raz bydło,jaki to kibic,kibic motoru dostał by raz dzide i spi…….ł ,dalej gdzie go tylko nogi poniosą mądrzy ku…a w grupie

 9. macie to ja w banku ze noga moja i moich dzieci nigdy ale to nigdy nie znajdzie się na arenie(co najlepsze wybudowanej z moje pieniądze ) jak i to ze dwóch moich synów nigdy ale to nigdy nie weźmie udziału w wydarzeniu które jest sygnowane nazwa motor lublin…….swoja droga ciekawie podchodzicie to ogólnie pojętego marketingu że wolicie stracić przyszłych klientów (kibiców) którzy coś w życiu osiągnęli i coś maja a promujecie bandę patologicznych idiotów na zasiłkach ….kto by kupił wecej biletów, koszulek, pamiątek etc…..ale po co się martwic jak miasto w razie „w” kasę da…..pozdrawiam i życzę nie awansu

 10. Nie ma to jak przegonić dzieciaki i zniechęcić do miejscowego klubu przyszłych kibiców a może
  i pilkarzy!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo