Młoda kobieta skoczyła z mostu na Wiśle

W nocy ze środy na czwartek ze starego mostu na Wiśle w Puławach skoczyła młoda kobieta. Poszkodowana 21-latka trafiła do szpitala w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 3 w nocy w rejonie starego mostu na Wiśle w Puławach. O sprawie poinformował portal lpu24.pl. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że z mostu skoczyła młoda kobieta. Poszkodowana znajdowała się na mieliźnie w pobliżu mostu, przy ul. Piłsudskiego.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z puławskiej komendy PSP, w tym jeden zastęp z łodzią, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po dopłynięciu na miejsce, strażacy podjęli kobietę z wody, a następnie unieruchomili poszkodowaną na noszach i przetransportowali ją łodzią do portu, skąd przeniesiona ją do karetki. 21-latka doznała poważnych obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Jak nam przekazał Waldemar Łazuga z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, wideo lpu24.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Wykąpać się chciała.

 2. A mówią że to ja głupi jestem!

 3. Czego głupio komentujecie, może chłopak ją rzucił, może inne jakieś problemy.Ludzie ja od dziesięciu lat jestem prześladowany przez jednego człowieka za wygląd,bo cierpię na bóle głowy.Policja nic mu nie zrobi,bo to kolega,ma znajomości,jest bezkarny i nietykalni-ludzie.I też nikt mi nie pomógł i nie pomoże,bo nie mam znajomości,renty nikt mi nie da na bóle głowy.I też mógł bym się załamać ,ale wbrew ludziom w mojej wsi i i milicji,policji wciąż żyje i pracuję zawodowo.Taki grajdołek gminie.radecznica

 4. Jakbym się urodził w mieście też bym skoczył z mostu.

  • Miastowy Dziedzic

   Nie dokazuj Sołtys, w Twojej wsi nawet nie ma mostu bo asfalt na drodze zwinięty. A nawet jakby był, to by ci wodę zakręcili …
   😉

   • Kiedy ty biedaku byłeś ostatnio na wsi.

    • jemu wieś, nie potrzebna przecież jajka są w lidlu chleb w biedronce, mleko tak samo po co mu wieś, niech wdycha spaliny, i sąsiad mu nad głową spaceruje, tak się żyje XD

 5. Jest to tragedia dzięki przygłupom typu kaczyński, pinokio-morawiecki , cham-terlecki ; coraz więcej dzieci popełnia samobójstwa – do 112 – napiszcie prawdę ile dzieci w wieku 10 – 18 lat nie ma zapewnionej opieki psychiatrycznej , ile dzieci próbowało targnąć się na swoja życie.

 6. Ja ,to ty jesteś pajacem i takim typowym madroglupim chamem ,który już wie ,że lekarz pomoże,a tak pewnie ten z Lublina czy z Warszawy lekarz da takie silne leki,że będzie można zwariować,Ty ludzi zmień ,by szanowali pracującego człowieka a nie lekarzy szukasz

 7. Enigma najłatwiej swoje nieudolności zrzucać na innych, na rządzących, na szkołę i na każdego na kogo się da.
  Trzeba zacząć myśleć racjonalnie i w życiu się nie poddawać. Idąc tokiem twojego myślenia to rozwój ludzkości by się zatrzymał już na samym początku stworzenia.

 8. I przez taką mieliznę mogła się zabić.

 9. Spotkać tam nie nabuxhanego graniczy z cudem ,wiecej mefedronu koki i zielska nie będą skakać….

 10. Chcecie coś na depresję to szukajcie ziół. Podpowiem, zioło trujące, kwitnie na żółto,, naturalna petarda,,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!