Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy Świdnika mogą już korzystać z systemu mobilnego informowania

Mieszkańcy Świdnika mogą już ściągać na swoje telefony miejską aplikację. Dzięki niej otrzymają m.in. ostrzeżenia pogodowe, najważniejsze informacje, a nawet zapowiedzi kulturalne.

W Świdniku wystartował bezpłatny system mobilnego informowania mieszkańców. Za jego pomocą można otrzymać najważniejsze informacje na e-mail, smsem lub na aplikację ściągniętą na telefon komórkowy. Dzięki systemowi mieszkańcy szybko otrzymają np. ostrzeżenia pogodowe, czy najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania miasta.

Jak dołączyć do systemu? Wystarczy się zalogować korzystając z formularza on-line. Można również ściągnąć bezpłatną aplikację na telefon komórkowy. Dzięki temu, mieszkańcom nie umknie żadna istotna informacja.

Jak informuje Karol Łukasik ze świdnickiego ratusza, system pozwala błyskawicznie dotrzeć do mieszkańców, co jest szczególnie istotne choćby w przypadku informacji o niepokojących zdarzeniach. W systemie mogą także pojawiać się informacje dotyczące aktualnych remontów.

Pełną instrukcję dołączenia do systemu można znaleźć na stronie www.sisms.pl.

2018-03-15 18:14:29
(fot. swidnik.pl)

10 komentarzy

 1. Fajna sprawa. W końcu Świdnik ma dostęp do internetu…
  A jednak postęp idzie szybciej niż się wydaje.

 2. a w lublinie kiedy bedzie 🙂 ?

 3. To tak przed wyborami ? Ps. Zajmijcie się kwestią ustawianych konkursów w UM Świdnik.

 4. MyslalMyśla że informowania tzn strzelania z ucha a tutaj w drugą stronę.

 5. Tristan Książę Porn-Walii

  Szkoda że do zdychającego 2 dni łosia nie potrafili być mobilni, przejść przez pole i zaaplikować choćby dawkę środka usypiającego… nie było aplikacji mobilnej?

 6. Serwis informacyjny w Świdniku: Wiadomość z ostatniej chwili: Świdnik uzyskał prawa miejskie. Wprawdzie, w 1954 roku – ale to się tak miło wspomina… 😉

 7. No nie to co u Was, w miasto się bawicie

 8. a jak się nazywa ta aplikacja?

 9. Wiadomo…kto ma takie zabawki poleca je innym. Może ktoś posłucha, zapoznacie się i będziecie razem bawić. Ps. Jaki masz kolor obudowy??? Klocki malowane czy naturalne????