690 680 960

Mieniany: Wjechał skodą do rowu, miał blisko 3 promile

W niedzielę hrubieszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna wjechał autem do przydrożnego rowu mając w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Wczoraj około godziny 21 policjanci z hrubieszowskiej drogówki w miejscowości Mieniany, zauważyli w przydrożnym rowie samochód marki Skoda. W pobliżu pojazdu znajdowało się kilka osób, które prawdopodobnie chciały pomóc w wyciągnięciu auta z rowu.

– Policjanci ustalili, że 21-letni kierowca skody pozostawił pojazd w przydrożnych rowie, a sam udał się pieszo do pobliskiej miejscowości gdzie zamieszkiwał. Kiedy policjanci udali się do jego domu i wykonali badanie na stan trzeźwości, okazało się, że mężczyzna miał a blisko 3 promile alkoholu w organizmie – informuje asp. Edyta Krystkowiak z hrubieszowskiej Policji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pojazd został zabezpieczony.

– Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Funkcjonariusze wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia – dodaje asp. Edyta Krystkowiak.

2017-01-09 14:59:37
(fot. Policja Hrubieszów)

11 komentarzy

 1. Chlor jbany wiejski od mlodych lat zaczyna jak ojciec na ciagniku.

 2. Ciekawe jak mu udowodnią, że kierował w tym czasie??

 3. Zostały pobrane ślady zapachowe.Tak,że się nie wymiga.

 4. Przysnął, ocknął się, zobaczył kuraka przed maską i odruchem odbił w lewo

  • Pituleniec zwyczajny

   Co ty Maciek kombinujesz z przyśnięciem, przecież wyraźnie napisano, że miał 3 promile i najwyraźniej z tego powodu, zasłabł.
   To alkoholik, a alkoholizm jest przecież chorobą.
   Jak chore dziecko można obwiniać jakieś tam nurkowanie w zaśnieżonym rowie???

 5. hahaha slady zapachowe

  • Ze strachu się zes…rał, agentki towarzyskiej syn, dlatego nie chcąc się udusić we własnych smrodach zwiał do chałupy. 🙂

 6. hrubieszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego ….. niby jechał dalej jak wpadł do rowu ???? zatrzymali prawo jazdy to wynika z dalszej częsci nie szukam dziury w całym ,ale jakoś to dziwnie zabrzmiało

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas