690 680 960

Międzyrzec Podlaski: Policjanci wynieśli nieprzytomną kobietę z zadymionego mieszkania

W środę po południu w jednym z mieszkań w Międzyrzecu Podlaskim doszło do dużego zadymiania. Wewnątrz znajdowała się nieprzytomna kobieta. Przed przyjazdem strażaków policjanci wynieśli poszkodowaną na zewnątrz.

Do akcji ratunkowej doszło w środę na ul. Kusocińskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Policjanci zostali powiadomieni, że z jednego z mieszkań wydobywa się dym, a wewnątrz może być kobieta.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Jako pierwsi pod wskazanym adresem pojawili się policjanci międzyrzeckiej prewencji st. sierż. Adam Strychalski i st. post. Michał Milewski.

Drzwi do mieszkania były zamknięte, policjanci podjęli decyzję o dostaniu się do środka przez uchylone okno. Po wejściu do mieszkania, w kuchni, funkcjonariusze znaleźli leżącą na podłodze nieprzytomną kobietę. Po wyniesieniu na świeże powietrze kobieta odzyskała przytomność i została zbadana przez przybyłą załogę pogotowia ratunkowego.

Jak się okazało zadymienie mieszkania spowodowane było spaleniem się produktów przyrządzanych na kuchni gzowej. Dłuższe przebywanie kobiety w pomieszczeniu mogło się dla niej skończyć tragicznie.

2016-08-12 09:16:24
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…