Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Miała prawie 2 promile. W aucie przewoziła dwójkę dzieci

32-latka kierująca audi miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie i przewoziła w pojeździe dwójkę dzieci. Maluchy trafiły pod opiekę dziadków. Kobieta za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Policjanci ruchu drogowego janowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki Audi.

– Za kierownicą auta siedziała 32-letnia mieszkanka miasta. Kiedy policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości okazało się, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało blisko dwa promile alkoholu w jej organizmie. Na domiar złego w takim stanie przewoziła dwoje kilkuletnich dzieci – relacjonuje aspirant sztabowy Faustyna Łazur z janowskiej Policji.

Maluchy podróżujące z 32-latką trafiły pod opiekę przybyłych na miejsce dziadków, natomiast kobieta za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jak się jeszcze okazało pojazd nie posiadał ważnych badań technicznych.

PRZECZYTAJ

12-latka poszkodowana w wypadku. Dziewczynka trafiła do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

13 komentarzy

  1. Przepadek aŁdi będzie?

  2. Nieźle, autko zabiorą, 800+x2… Premierze, jak żyć!!

  3. Autka mogą nie zabierać. Wystarczy natychmiastowa odsiadka w wymiarze 200 dni. Reszta kar później.

  4. NOE HEJTUJCIE JEJ TYLKO POMÓŻCIE ALKOHOLIZM TO CHOROBA I TRZEBA TO LECZYĆ

  5. O matko boska co te ludzie mają w głowach tylko alkohol w głowie a dzieci biedne patrzą. Alkoholizm to choroba ale często rodzina wie i nie reaguje na sytuację. Szkoda dzieci .

  6. To jakaś manipulacja Tuska… przecież w Janowie tylko kosciółkowi i i porządni oddani prezesowi mieszkają…to jakiś fejk na 100%

    • Niestety to prawda widziałem wczoraj zatrzymanie. Niech się cieszy że nikogo nie zabiła . Na leczenie i tyle a dzieci zabrac i nie będzie 800 plus

Dodaj komentarz