Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

12-latka poszkodowana w wypadku. Dziewczynka trafiła do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

Nastoletnia rowerzystka została potrącona przez kierującego seatem. Dziewczynka wyjechała z posesji wprost pod jadący pojazd, kierujący nie zdążył niestety zahamować. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 13.00 w miejscowości Godziszów Drugi w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że miało tam miejsce zderzenie pojazdu osobowego oraz nastoletniej rowerzystki.

– 12-letnia rowerzystka została potrącona przez kierującego seatem. Dziewczynka wyjeżdżała z posesji, wjechała wprost pod jadący pojazd. Kierowca nie zdążył zahamować. Nastolatka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Kierującemu samochodem nic się nie stało. Jak ustalili policjanci był trzeźwy – relacjonuje aspirant sztabowy Faustyna Łazur z janowskiej Policji.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

– Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu – dodaje aspirant sztabowy Faustyna Łazur.

12-latka poszkodowana w wypadku. Dziewczynka trafiła do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

fot. Policja Janów Lubelski

12-latka poszkodowana w wypadku. Dziewczynka trafiła do szpitala w Lublinie (zdjęcia)

fot. Policja Janów Lubelski

PRZECZYTAJ

Strażacy gasili pożar dwóch pojazdów ciężarowych typu cysterna (zdjęcia)

5 komentarzy

 1. „Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy* chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu”

  *) nie dotyczy kierujących aŁdi

  • Ale cię Franiu boli, że nie stać cię na dobry , wygodny, bezpieczny i elegancki samochód jakim jest Audi…. Nigdy nie będziesz go miał i zostaje co pisać tylko takie żalposty….

   • Większość tego, co po wioskach jeździ to ponad 20-letnie B5, B6 i C5, albo na paliwo rolnicze, albo zagazowane w szopie, mające tyle wspólnego z samochodem, co mały fiat.
    Luksus w trupie sprzed ćwierć wieku 🤣

 2. Gdyby dziewczynka wyjechała przed aŁdi – to artykuł byłby na czerwono. aŁdi nie miałoby dachu, a dziecko kończyn na swoim miejscu.

Dodaj komentarz