Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miała ponad promil, wpadła autem do rowu. W domu zostawiła dzieci bez opieki

Wczoraj wieczorem w miejscowości Gorajec – Zastawie pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu. Kierująca pojazdem miała w organizmie ponad promil alkoholu, w domu zostawiła dwójkę małych dzieci bez opieki.

W niedzielę wieczorem w miejscowości Gorajec – Zastawie w powiecie zamojskim pojazd osobowy marki Audi, kierowany przez 30-latkę, wpadł do przydrożnego rowu. Kierująca została przetransportowana do szpitala na badania.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu. Mundurowi ustalili, że 30-latka jechała sama, jednak w pojeździe znajdowały się dwa foteliki dziecięce.

– Policjanci postanowili więc ustalić, gdzie aktualnie przebywają dzieci 30-latki. Jak się okazało kobieta wyjechała z domu zostawiając dwójkę małych dzieci w wieku 2 i 4 lat bez opieki. O powyższym powiadomiono dziadka nieletnich, który zaopiekował się dziećmi. Na szczęście nic im się nie stało. Kobieta tłumaczyła się, że z domu wyjechała tylko na chwilę po zakupy i zamierzała zaraz wrócić – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Wkrótce 30-latka stanie przed sądem i odpowie za jazdę po alkoholu.

– Na rodzicach lub opiekunach ciąży obowiązek sprawowania opieki nad dziećmi. Pozostawienie dziecka w wieku do lat 7 w okolicznościach niebezpiecznych dla jego zdrowia jest wykroczeniem, za które nieodpowiedzialny opiekun może otrzymać karę grzywny lub nagany – wyjaśnia asp. Dorota Krukowska-Bubiło.

2018-07-02 17:38:34
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. 500 + i wszystko jasne!!!

  • Gej czy impotent, że ci żal?

   • Ty dalej to samo, więc znów przypominam, ze pińcet plus jest po to żeby rozwijać patologie i ogłupiać ludzi? To żadna pomoc tylko rozbestwianie i rozleniwianie! Za ten program będą płaciły dZieci z tego „programu”…

 2. Mariusz Tatary 2

  Typowa rowerzystka aŁdI.

 3. Jasny Gwint !!!

  „…w domu zostawiła dwójkę małych dzieci bez opieki” – wyskoczyła tylko na chwilkę, jak niejaki pan Szczęsny z bramki na Mundialu,a tu, agentka towarzyska, ZONK!
  Diabli policję nadali.

 4. Audi to stan prostego umysłu…

 5. pijaczka siedzi ?

 6. Jakaś plaga z tymi pseudo matkami. ..w Okunince chlały Zostawiły dziecko w samochodzie ,w Majdanie K. tragedia -spaliła noworodka w piecu. ..k…mać. ..koniec świata. ..

 7. poprawcie tytul

 8. Podawanie marki samochodu na wsi w takich sytuacjach jest już zbędne. Czasem zdarzy się bawara czy passat.