690 680 960

Miał 4 promile, zamierzał jechać dalej. Zareagował świadek

Wczoraj przy ul. Wertera w Lublinie został zatrzymany kompletnie pijany kierowca. 28-latek wpadł dzięki reakcji świadka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godzinie 12 na ul. Wertera w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca fiata seicento jedzie całą szerokością ulicy. Istniało podejrzenie, że kierujący może być nietrzeźwy.

W pewnym momencie auto zatrzymało się przy boisku sportowym. Gdy podszedł do niego świadek okazało się, że kierujący z trudem utrzymywał się za kierownicą pojazdu. Zamierzał jednak kontynuować swoją dalszą podróż. W związku z tym, świadek zmuszony był zabrać mu kluczyki.

Interweniujący na miejscu patrol ruchu drogowego przebadał alkomatem 28-letniego mieszkańca Puław. Jak się okazało, mężczyzna miał w organizmie 4 promile alkoholu. Teraz 28-latkowi grozi utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. zgodnie z faktami:
  prawo jazdy już stracił
  a grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności

 2. brawo dla osoby, która widziała zainterweniowała. Być może ktoś dzięki temu wciąż żyje

 3. Jak dożyje do 50-tki, to będzie utrzymywał 8 promili.

 4. Jeremiasz Koleszko

  I co dalej nasze Państwo z nim zrobi??????……. Znając życie wytrzeźwieje, przesłuchają go i pójdzie do domu. W sądzie sprawa będzie trwała 5- 6 lat, będzie powoływanych 100 biegłych sądowych (wszystko za pieniądze Nasze). Z urzędu dostanie obrońce, zrobią z niego niepoczytalnego albo psychicznie chorego w chwili przestępstwa…. Finał będzie taki: dużo pieniędzy pochłoną koszty obsługi takiego delikwenta, jak jeździł pijany dalej będzie to robił pomimo 100 wydanych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.

  Na końcu dostanie „jakąś grzywnę”- później okaże się, bezrobotny – nie ma pieniędzy, nieściągalny albo inne takie…- czyli umorzą. Nie trafi do więzienia bo nie miał nigdy konfliktu z prawem. Śmiać się wszystkim będzie w oczy:)

  Nie ma to jak Prawo i Sprawiedliwość…….bleeeee

  • Święta prawda. W tej naszej PL to porażka jesli chodzi o sprawiedliwosc i kary… tu bandyta i zlodziej ma lepiej niz normalnie funkcjonujący obywatel…

 5. dlaczego nie ma bluzgów wyzywających od społeczniaków, ormowców normalnego człowieka ? czyżby lublinianie zaczęli myśleć normalnie ?

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Patologia społeczna jeszcze odsypia libację.

  • Bo przy 4 promilach to już nie donosicielstwo tylko ratowanie życia. Jak nie na słupie to z ilości alkoholu mógł się przekręcić.

 6. PIS obiecał mieszkania, a tu trzeba budować Izby Wytrzeźwień i to w ekspresowym tempie.Mam nadzieję że ten polityk co ma pokoje na godziny ruszy z tym biznesem. Panie B….. do dzieła i dajcie jeszcze po 500,może tak na smog chętnych będzie pod dostatkiem.

 7. Normalny człowiek to by leżał na OIOM-ie i próbowali by mu uratować życie ale jechać samochodem i jeszcze dmuchnąć w alkomat to nie wiem jak to idzie wytłumaczyć. Policja powinna przetestować alkomaty bo coś tu nie pasi. Dawka śmiertelna – 4,5 promila alkoholu we krwi ?

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas