690 680 960

Mercedesem pod prąd, na moście w Puławach (wideo)

Ogromne zagrożenie dla poruszających się pojazdów drogą S12 stworzyła kierująca mercedesem. Kobieta wjechała pod prąd, nagranie tej niebezpiecznej sytuacji przesłał nam Czytelnik.

Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na drodze S12 w Puławach, w rejonie mostu na Wiśle. Nasz Czytelnik zarejestrował kierującą mercedesem, która wjechała pod prąd na jedną z nitek ekspresówki.

– Pani kierująca chyba była już w pełni świadoma, co zrobiła, bo na szczęście zatrzymała auto. Ten odcinek ma ograniczenie prędkości, więc było więcej czasu na reakcje – napisał Czytelnik.

Kierowcy widząc pojazd jadący wprost na nich zjeżdżali z drogi i hamowali. Tego typu zachowanie niesie ze sobą ryzyko tragicznego wypadku drogowego. Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane)

23 komentarze

 1. można ? można.Chociaz tam akurat niełatwo

 2. Nagranie ku przestrodze Panu mężowi żeby nie dawał więcej auta żonie. No chyba że sama z kuchni śpi…

 3. problem na poczatku

  Tworzenie grup speed nagonka na kierowców przekraczających prędkość… a moim zdaniem problem tkwi na samym początku w szkołach jazdy i na egzaminach. Niektórzy nie powinni dostawać prawa jazdy bo inteligencja im na to noe pozwala. A zdanie egzaminu to raczej kwestia szczęścia a nie umiejętności i wiedzy. Stale trasy egzaminowania to paranoja. Jazda na pamięć…szkoły jazdy tak uczą…klepane trasy egzaminacyjne na pamięć jazda na placu „przy drugim słupku pół obrotu kierownica” tyle ze na parkingu nie będzie już tego drugiego slupka:) Osoby robiące prawo w wieku 60 paru lat??? Taka jest rzeczywistość. Dziś już każdy ma PJ tyle ze nie każdy się do tego nadaje. Takie jest moje zdanie ktoś może mieć inne:) może się mylę ale zmiana w zdawania powinna być…aby już ten kwitek łatwo nie można było zdobyć.

 4. Na odcinku pomiędzy mostem a zjazdem na Góra Puławska-Kozienice na czas remontu starego mostu nie ma S-ki. Jest tam ograniczenie do 60km./h. A każdy grzeje ile wlezie . Oznaczenia S są przekreślone. Przypomnę ,że nie dawno był tam wypadek z udziałem ciągnika rolniczego.

 5. Ta pani „kierowca” jechała pod prąd dużo wcześniej niż zjazd z mostu przy McDonaldzie. Musiała wjechać z ronda przy ZA. Nie reagowała na sygnały światłami i klaksonem. Mnie zaskoczyła gdy mijałam zjazd przy McDonaldzie.

 6. W Turce na rondzie ciągle ktoś jedzie pod prąd i jak można ronda nie widzieć

 7. za coś takiego, zabrać uprawnienie i skierować na ponowny egzamin !!!!
  wiedziała, że jedzie pod prąd i nadal z premedytacją jechała.
  pomyłka może zdarzyć się każdemu, ale natychmiast trzeba ją korygować,
  a nie udawać idiotkę (chyba, że taką się jest na codzień)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!