690 680 960

Mechanik testował samochód. Potrącił dwie osoby, jedna została przygnieciona przez pojazd

Poważny wypadek w podlubelskich Uniszowicach. Samochód osobowy potrącił dwie osoby, ojca z synem. Jeden z nich został przygnieciony.

Do wypadku doszło w poniedziałek w miejscowości Uniszowice w gminie Konopnica. Około godziny 12 samochód osobowy potrącił tam dwie osoby. Na miejscu interweniowało pogotowie, straż pożarna i policja.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący renaultem 35 – letni mężczyzna, jechał od strony Motycza. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i sunąc bokiem zjechało na pobocze, gdzie potrąciło stojące na wjeździe do posesji dwie osoby, ojca z synem.

Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu, przygniatając starszego z poszkodowanych. Zanim na miejsce dotarły służby ratunkowe, świadkowie zdarzenia rzucili się na pomoc. Wyciągnęli mężczyznę i przekazali ratownikom medycznym. Obaj poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali.

Jak nas poinformowano, zarówno 58-latek, jak i 17 latek byli przytomni. Młodszy z nich doznał obrażeń klatki piersiowej, starszy jest w poważniejszym stanie. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca auta był trzeźwy.

Jak się okazało, był to mechanik, który po naprawie auta klientki, wyjechał nim na jazdę testową. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-02-15 17:51:36

53 komentarze

 1. A oddaj samochód bez jazdy próbnej po remoncie. ..
  Jak ktoś się nie zna to może wypisywać te swoje…
  Siedzieć dalej za biurami i czytać a nie pisać pierdoły obi obiboki
  Nigdy nie oddałem auta bez jazdy próbnej
  Mechanik z 12 letnim doświadczeniem
  PS szkoda mi kierowcy i poszkodowanych
  Pozdrawiam

  • Ja głównie dłubię tylko przy swoim samochodzie, ale na przykład po wymianie klocków jakby mechanik nie wykonywał jazdy testowej i klijent do pojazdu wsiadł i pojechał …..

 2. Km 11 sam wyjdź buraku
  :-;

 3. Pan Daniel jest tylko normalny w tych komentarzach
  Szacunek

 4. Ciekawe…… gdy na lublin 112 piszą, że młody spowodował wypadek to nieodpowiedzialny, dorosły to pirat, a mechanik to na pewno źle naprawiał samochody….. ludzie żal mi was, bo z tego pod powłoką adresu IP nie macie odwagi żeby powiedzieć coś mądrego i szczerego. Nie ma reguły, nikt nie pomyślał że często decyduje przypadek losowy dlatego nadal mam wrażenie, że przy telefonach i komputerach siedzą niedojrzałe dzieci. Powagi komentatorzy…

 5. Pan Cieć z alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  A mnie sie widzi, że poszkodowani sami przyczynili sie do swojego nieszczęścia – po cholere stali tam gdzie testujący auto, go testował.
  Zamiast tak bezmyślnie wyrapiać gały mogli w tym miejscu jakiś słup postawić, albo rów pogłębić
  A tak, są teraz trzy ćwierci do śmierci, czyli o włos do stanu stabilnego.

 6. Kiedyś zostawiłem auto na montaż ins.lpg . Tak testowali że samochodu nie poznałem . Pół skasowali , tyle że nikt nie ucierpiał …chyba . Ktoś powinien eliminować psełdo mechaników z rynku .

 7. Będzie Pani zadowolona …

 8. to chyba znajoma posiadłość na zdjęciu nr 8, he

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas