Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wandzin: Czołowe zderzenie pod wiaduktem

W poniedziałek na łuku jezdni pod wiaduktem w Wandzinie, znowu zderzyły się pojazdy. Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu.

W poniedziałek przed południem na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów zderzyły się dwa samochody osobowe. Wypadek miał miejsce w jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc na tej trasie, na łuku jezdni, pod wiaduktem w Wandzinie.

 

 

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa, jadąc od strony Lubartowa, na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą od strony Lublina skodą.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Przez kilka godzin ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Tworzyły się olbrzymie korki. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wandzin: Czołowe zderzenie pod wiaduktem
Wandzin: Czołowe zderzenie pod wiaduktem

(fot. nadesłane – Maciej, video – Iwona Lipska / Przegląd Lubartowski)
2016-02-15 18:46:34

16 komentarzy

 1. Na to miejsce mówią -język teściowej.

 2. Nie pierwszy, nie ostatni. Jak komuś „30” ze znakiem A-1 czy tam A-2 (niebezpieczne zakręty) nic nie mówi, to do rozumu przemówi mu dopiero dzwon… w miejscu takim jak wiadukt w Wandzinie.

 3. Szkoda W124…

  • Wszyscy czekają na bmw a tu d….a

  • No tak – właściwie tylko wypadek jest w stanie zadbanego W124 z ruchu wyeliminować… z resztą, poprzednicy też byli nie do zajechania (tylko „ruda” się bardziej 123 i 115 trzymała – ale rekord udokumentowanego przebiegu osobówki dzierży niepodzielnie W115 od lat).

 4. Sami doświadczeni kierowcy w komentarzach mają prawko dwa miesiące w większości zalosne

 5. Jan myślał, że jest kierowcą rajdowym i znaki go nie obowiązują.

 6. Korki były bo wiele osób chyba nie wie że przed samym wiaduktem jest już możliwy objazd. Od strony lublina na wysokości parkingu przed wiaduktem skręcamy w las a tam zaraz po 200m skręcamy w prawo na Wandzin „nówką” szosą do samego przejazdu kolejowego na Wandzinie, tam przejeżdżamy przez przejazd i z powrotem wracamy na lubelską „19-tkę”…i na odwrót jakby ktoś na przyszłość nie wiedział to już wie..he. 🙂

 7. A nie odwrotnie ze merol jechał od Lublina w stronę lubartowa? Bo po samochodach widac ze ze skoda od lubartowa chyba ze się miejscami zamienili

  • BYŁO TAK JAK NAPISANO W NOTATCE – A NAWET GDYBY BYŁO INACZEJ CZY TO MA JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE, PISZESZ GŁUPOTY BY ZA WSZELKĄ CENĘ ZAISTNIEĆ

 8. Degeneraci i kryminaliści, znarkotyzowani, pijani durnie. Jak inaczej ich nazwać ? To jest normalny, zwykły, dobrze oznaczony przejazd pod wiaduktem. Ale jak rozmawiać z kimś kto jedzie 70 na godzinę tam gdzie można 20. Stoję nieraz na przystanku przy leśniczówce Kopanina i to co widzę co ludzie wyprawiają przed tym wiaduktem woła o pomstę do nieba. A za wiaduktem taka ładna szeroka droga. Tak jak by tych niektórych ludzi diabeł opętał przed tym wiaduktem. Moja znajoma tam zginęła. Ile niewinnych ludzi zostało staranowanych TIR-ami albo osobówkami. Ręce opadają.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo