Ma trzy aktywne zakazy prowadzanie pojazdów, w tym jeden dożywotni. Przyjechał samochodem do sklepu

19-latek z gminy Godziszów po raz kolejny odpowie za jazdę samochodem, pomimo aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów. Oprócz tego młody mężczyzna podejrzewany jest o oszustwo.

Trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów nie robią wrażenia na 19-latku z gminy Godziszów. Młody mężczyzna przyjechał samochodem do sklepu spożywczego w miejscowości Wierzchowina.

Młodego mężczyznę rozpoznali policjanci i zatrzymali go. 19-latek był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu Co więcej, na swoim koncie posiada trzy aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd, w tym jeden dożywotni.

Jednak to nie wszystko, mężczyzna nie zastosował się do aktualnych przepisów związanych ze stanem epidemii, ponieważ podróżując pojazdem razem z innymi osobami, nie miał założonej maseczki ochronnej, nie korzystał także z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. 19-latek został zatrzymany.

Oprócz tych wszystkich przewinień, mieszkaniec gminy Godziszów podejrzewany jest o oszustwo, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku w gminie Łopiennik Górny. Za pośrednictwem portalu internetowego zamieścił ogłoszenie o sprzedaży pojazdu i po otrzymaniu należności, nie wywiązał się z umowy. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

Zobacz również

41 komentarzy

 1. Ciekawi mnie czy pod takim wyrokiem podpisuje się czytelnie dany sędzia,który wydał taki wyrok czy pieczątka jest sekretariatu okrągła podpis nieczytelny.Wstyd.Tak lekceważyć tego tej co wydali wyrok.Jedź dalej pijaku.

 2. Hola. Ale dlaczego ma iść do więzienia,za nasze pieniądze mieć wikt i opierunek.
  Jest głupi to założyć mu kaganiec na nogę, jeśli porusza się szybciej niż 6/7km / h to złapać go i do przymusowej pracy na baterie do kagańca. I tak w kolko

 3. czym skutkuje drugi zakaz i trzeci? serio pytam, bo nie wiem, skoro pierwszego nie przestrzegał.
  drugi zakaz powinien być zastąpiony dotkliwą karą pieniężną, a trzeci odsiadką!

 4. mnie bardziej zastanawia jak on znalazł imbecyla, który wirtualnie kupił od niego samochód i przelał kasę nie widząc auta…

 5. Wujek proboszcz chyba teraz nie wyłoży kasy na prawnika bo biskup kazał ograniczyć wydatki.

 6. mój kraj taki piękny, jednym policja pomaga a drugich pomawia, ja trafiłem do 2 grupy bo nie jeżdżę naebany i nie rozbijam się codziennie. a ktoś wie może po ilu się te zakazy kasują, może nikt mu nie wytłumaczył, w szkole dwa minusy dawały plus także może chlopaczyna myśli że zakazy mu się skasują

 7. Skoro złamał przepisy dotyczące epidemii to jest odpowiednie narzędzie pozwalające nałożyć karę 30tys zł, ile policjanci nałożyli za brak maseczki?
  Skoro łamie sądowe zakazy to sąd ma wiele możliwości by dotkliwie ukarać tatarzyna (Godziszów to tatarska wieś), odpowiednie przepisy prawa są, tylko sędziowie nie sięgają po nie, bo nie chcą, bo ktoś ma poparcie w PIS.
  Godziszów to stan umysłu, oni nazywają siebie „szlachta”, bezzębne buraki.
  Cały tydzień w gnoju grzebie a na sobotę do miasta jedzie na zakupi i na sąsiednia wieź „na zabawa” do remizy.

 8. Nie Tatar tylko Kryk. *** pochodzi ze ***.

 9. Po gminie Godziszów się nie wozi za dużo razy dostał wpie**ol od chłopaków i się boi. Robione było co się da łapany i oddawany w ręce władzy za każdym razem odwozili go do domu a auto na lawetę stoi już parę aut na parkingu

 10. i już się siedzi ładnie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!