Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ma 4 zakazy prowadzenia pojazdów, w tym 3 dożywotnie. Kupił auto, napił się i ruszył w drogę

Do tymczasowego aresztu trafił 43-latek zatrzymany na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna posiada na swoim koncie 4 zakazy prowadzenia pojazdów, w tym 3 dożywotnie.

42 komentarze

  1. Nie wiem nawet jak to nazwać …kompromitacja tzw.”Wymiaru sprawiedliwosci ” nie jest tu własciwym słowem

  2. Państwo z tektury ,z jego równie żałosnym wymiarem niesprawiedliwosci …ale opłaty za byle pierdołę i sprawy z du…y wzięte typu „odrzucanie spadku przez nieletnich dalekich krewnych ” .Osobiscie miłam z taką żenadą do czynienia i wiem co piszę .Kilkaset złotych za jakieś bzdurne orzeczenia ,wpisy i tym podobne powymyślane papierki , gdzie człowiek nawet nie widział na oczy jakiegoś krewnego ,który był zadłużony …cała rodzina daleka i bliska musiała latać po sądach płacić nie wiadomo za co …tak się goli obywateli w świetle prawa …..żenada i brak słów

  3. Śmiać się czy płakać z tego.Teraz niech mu „wysoki sond ” da pośmiertny zakaz skoro 3 dożywotnie się nie sprawdziły ….

  4. Prawdziwy kozak.

  5. szkoda czasu dla niego do pi…..u

  6. Dostanie czwarty… Na kolejne wcielenie.

    • A jeżeli okaże się kotem? Chociaż niee,koty nie piją alkoholu…co innego kocimiętka,to to lubią,jak najbardziej!

  7. No ale jak to,świeżo wyszedł i nie odwykł od alkoholu?Może za krótko przebywał na tych „wczasach”?Może tam też się pije? Nieee.To przecież niemożliwe.

  8. Buhahahahahahahahahahahahah teraz bedzie miał 5ty zakaz , buhahahahahahahahahahahahahaa prawo wg pisu , a kłamca mrawiecki obiecał bezpieczne drogi nie tak dawno trzesąc łapami jak zwykle

Z kraju

Sport