Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ma 4 zakazy prowadzenia pojazdów, w tym 3 dożywotnie. Kupił auto, napił się i ruszył w drogę

Do tymczasowego aresztu trafił 43-latek zatrzymany na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna posiada na swoim koncie 4 zakazy prowadzenia pojazdów, w tym 3 dożywotnie.

W minioną niedzielę na terenie Terespola policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował fiatem. Jak się okazało 43-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niemal 1,5 promila alkoholu.

Mundurowi ustalili, że na koncie mężczyzny figurują 4 zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, w tym 3 dożywotnie. 43-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Jak się okazało w dniu zatrzymania mężczyzna opuścił zakład karny, zakupił auto, a następnie ruszył w drogę. Został zatrzymany dzięki reakcji świadka, który widział poczynania 43-latka na drodze.

W środę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec 43-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę. Mężczyzna będzie również odpowiadał za groźby karalne wypowiadane wobec zgłaszającego.

(fot. Policja Biała Podlaska)

42 komentarze

  1. Nie wiem nawet jak to nazwać …kompromitacja tzw.”Wymiaru sprawiedliwosci ” nie jest tu własciwym słowem

  2. Państwo z tektury ,z jego równie żałosnym wymiarem niesprawiedliwosci …ale opłaty za byle pierdołę i sprawy z du…y wzięte typu „odrzucanie spadku przez nieletnich dalekich krewnych ” .Osobiscie miłam z taką żenadą do czynienia i wiem co piszę .Kilkaset złotych za jakieś bzdurne orzeczenia ,wpisy i tym podobne powymyślane papierki , gdzie człowiek nawet nie widział na oczy jakiegoś krewnego ,który był zadłużony …cała rodzina daleka i bliska musiała latać po sądach płacić nie wiadomo za co …tak się goli obywateli w świetle prawa …..żenada i brak słów

  3. Śmiać się czy płakać z tego.Teraz niech mu „wysoki sond ” da pośmiertny zakaz skoro 3 dożywotnie się nie sprawdziły ….

  4. Prawdziwy kozak.

  5. szkoda czasu dla niego do pi…..u

  6. Dostanie czwarty… Na kolejne wcielenie.

    • A jeżeli okaże się kotem? Chociaż niee,koty nie piją alkoholu…co innego kocimiętka,to to lubią,jak najbardziej!

  7. No ale jak to,świeżo wyszedł i nie odwykł od alkoholu?Może za krótko przebywał na tych „wczasach”?Może tam też się pije? Nieee.To przecież niemożliwe.

  8. Buhahahahahahahahahahahahah teraz bedzie miał 5ty zakaz , buhahahahahahahahahahahahahaa prawo wg pisu , a kłamca mrawiecki obiecał bezpieczne drogi nie tak dawno trzesąc łapami jak zwykle

Z kraju