Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ludzkie zwłoki w pobliżu Wieprza. Trwa ustalanie tożsamości denata (zdjęcia)

Wczoraj w rejonie rzeki Wieprz ujawnione zostały ludzkie zwłoki. Na miejscu działania prowadzili strażacy, a także policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Dobryniów w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o ujawnieniu ludzkiego ciała w pobliżu rzeki Wieprz. Znajdowało się ono na trudnodostępnym, podmokłym terenie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Krasnegostawu, a także z OSP KSRG Krzywe i patrol policji. Po dojeździe na miejsce w asyście funkcjonariuszy policji strażacy dokonali wstępnego rozpoznania.

– Po dojeździe pojazdów wraz z łodzią z Komenda Powiatowa PSP w Krasnymstawie, strażacy ratownicy wraz z funkcjonariuszem Policji udali się w miejsce znalezienia ciała. Po uzupełnieniu rozpoznania i dotarciu na miejsce zdarzenia prokuratora, ciało zostało przetransportowane na brzeg. Dalsze czynności związane ze zdarzeniem prowadzone są przez Policję pod nadzorem prokuratora – relacjonują strażacy z OSP KSRG Krzywe.

Trwa ustalanie w jakich okolicznościach doszło do śmierci odnalezione osoby. Czynności te prowadzą krasnostawscy policjanci.

PRZECZYTAJ

Tragedia nad Zalewem Zemborzyckim. Na miejscu pracują policjanci (zdjęcia)

8 komentarzy

  1. Gdyby nie to, że chodzi o zwodowanie łodzi/pontonu, to bym napisał, że strażak zaparkował jak kierujący aŁdicą. Jednym kołem w wodzie, wejściu do klatki, albo w drzwiach od Stonki.

  2. Czyżby to ten od siatek

  3. Jesienią, powyżej nurtu Wieprza, od tego miejsca gdzie odnaleziono ciało, w Borowicy zaginął wędkarz, którego nie odnaleziono do teraz. Być może to ciało należy do tego nieszczesnika? Spokój Jego duszy.

Dodaj komentarz