Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ludzie uciekali z przystanku widząc pędzącego na nich mercedesa (wideo)

W miniony piątek na ul. Kunickiego w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia, które zarejestrował nasz Czytelnik. Kierowca mercedesa wpadł w poślizg i zatrzymał się przodem do przystanku, na którym znajdowali się ludzie. Piesi widząc, co się dzieje, odskoczyli na bok.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 18:30 na ulicy Kunickiego w Lublinie, przed skrzyżowaniem z ul. Plac Bychawski i 1 Maja. Nasz Czytelnik zarejestrował groźnie wyglądające zdarzenie drogowe z udziałem kierowcy mercedesa.

– Jadący z dużą prędkością mercedes na wysokości przystanku MPK wpadł w poślizg (driftował) i stracił panowanie nad autem. Ludzie czekający na przystanku zaczęli uciekać. Kierujący mercedesem wycofał i pojechał dalej, jak wariat z bardzo dużą prędkością – napisał w mailu Czytelnik.

Na nagraniu widzimy, jak kierujący mercedesem traci panowanie nad autem, a następnie staje bokiem na pasie ruchu, naprzeciwko przystanku. Znajdujący się na nim ludzi odskoczyli myśląc, że pojazd za chwilę w nich wjedzie. Kierowca szybko wycofał i odjechał. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak nietrudno sobie wyobrazić skutki uderzenia rozpędzonego samochodu w wiatę przystankową, gdzie znajdują się ludzie.

Nagranie ku przestrodze!

(fot. wideo nadesłane)

23 komentarze

  1. Synuś bogatego tatusia w merolu za 260 tyś zł.Nikt mu nikt nie zrobi nawet jak on kogoś zabije.

  2. Chyba ten opis nieco przekoloryzowany. Czytelnik nie dostał może zawału?

  3. Pewnie się zasłuchał muzyki bajabongo bedzie joko

  4. Stołkowcy i ich dzieci

  5. Pędzący to jest umysł redaktora 😀

  6. Wysłać nagranie na policję baran mógł doprowadzić do tragedii .

  7. Bracia Ukraińcy? Bo widziałem jak odwalili podobną akcje BMW na krakowskim? Gdzie te moskwicze?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo