Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Straciła panowanie nad audi, uszkodziła słupki i stojaki systemu roweru miejskiego

W sobotę wieczorem w centrum Lublina doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Rozpędzone audi wypadło na chodnik i uszkodziło metalowe słupki oraz stojaki systemu roweru miejskiego.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 21 na placu Wolności w Lublinie. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki kierująca audi na łuku straciła panowanie nad pojazdem marki Audi, wypadła z drogi na chodnik uszkadzając kilka metalowych słupków oraz elementy stojaków systemu roweru miejskiego.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierująca audi została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

2015-12-12 21:48:50
(fot. lublin112.pl)

37 komentarzy

  1. ten idoiota kiedys mi wjechal przed autobus i gwaltownie zachamowal za to nizby ze wyjezdzajac z zatoki go zwolnilem ale po miesicie nie jezdzi sie grubo ponad 100 km/h ,jak ruszalem to nie widzialem go a zanim przegubowiec sie wlaczy to chwile to trwa , pokaralo go ,mam nadzieje ze mu prawko zabarali

  2. laska pewnie wziela wine na siebie zeby idiota z zielonego audi nie mial przypalu a szkoda

    • Najlepiej wypowiadają się osoby co nie wiedzą nic na temat jazdy, i zapewne prawka nie mają, najlepiej udawać najlepszego kierowcę przez internet a w rzeczywistości nie odróżnia pedału gazu, od chamulca. A jeżeli chodzi o kierowcę Autobusu to z tego co pamiętam to Jeszcze wcześniej było to CZARNE AUDI? Coś się zeznania pomylili, okulary trzeba dobre kupić bo widzę ze słabo. Gadacie na Babcie co do kościoła chodzą a najgorszym spoleczniakami to jesteście Wy, w Dupie byliście i gówno widzieliście, zajmijcie się swoim nudnym życiem, nie Pozdrawiam.

    • Jdiota to z Ciebie

  3. dobrze ze nie jest poszkodowany, bo to klient w audi a tacy najgorsi. gorsi niz w bmw.

  4. A takie ladne bylo….niemieckie!!!!!!!!!!!!

  5. no musial ladnie zapier…. lub lyse opony… zeby w quattro i tak go zmiotlo

Z kraju

Polityka i społeczeństwo