Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 17. Pieszy zginął potrącony przez audi

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 17 pomiędzy Zamościem a Tomaszowem Lubelskim. Wszystko po wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 19:40 w miejscowości Polanówka w powiecie tomaszowskim, w gminie Krynice. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna potrącił tam pieszego. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Niestety nie udało się uratować życia poszkodowanemu. Zmarł on na miejscu w wyniku cięzkich obrażeń ciała.

Zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym, ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Ofiarą jest mieszkaniec gminy Krynice. Kierujący audi był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Droga krajowa nr 17 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Ruch kierowany jest na objazdy . Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 23:30.

 


Wyświetl większą mapę
 

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-12-12 22:10:28

15 komentarzy

 1. …i znów to nieszczęsne AUDI…ech.

 2. K**** nie moge takich ludzi wie że nie ma odblasku zadnego pewnie szedł drogą jeszcze zamiast poboczem isc nie rozumiem takich ludzi brak słów normalnie i teraz ktoś kto go potrącił będzie miał szał w głowie do konca zycia!!!! bo jakiś bezmózg idzie jak świeta krowa a jak się jedzie zazwyczaj gdy się mija z naprzeciwka z innym samochodem to krótkie i zanim zobaczysz kogos na poboczu to już nie będzie czasu!!!

  • Masz racje ciemno na dworze ciemne ubranie i szedł szosa a nie bokiem rowu widział ze jedzie samochód .gdzie miał kamizelkę odblaskowa za 5 zł

   • może i jestem chamem i „znieczulicą” ale mi w takich przypadkach bardziej szkoda kierowcy, potrącił człowieka i do końca życia bedzie z tym żył . Kto dużo jeździ samochodem dobrze to rozumie , jak pieszy ma odblaski albo idzie z włączona latarką jest 10x lepiej widoczny. Kondolencje dla rodziny i zarazem chwila refleksji dla innych czy warto igrac ze śmiercią.

    • nie wiem czy wiesz, ale od wprowadzenia przepisu nakazującego noszenie odblasków wzrosła liczba potrąceń pieszych… i tyle w temacie..

 3. Ludzie co ma marka samochodu do tragedii tej czy innej rodziny.Zginął człowiek! To jest tragedia. Ale popieram odblaski ratują zycie a kierowca do konca swoich dni bedzie żył ze swiadomoscią iż zabil czlowieka. „Znowu AŁDI….”zauważ ile jezdzi ich po naszych drogach.A to jak ma sie Audi to jest sie zlym kierowca? nie!

 4. W piątek późnym wieczorem o mało nie przejechałem jednego debila. Ruch jak cholera, lekki deszczyk a ten idiota zadowolony że ma odblask (jedna mała dziecięca opaska na rękawie oczywiście ciemnej kurtki) popyla pasem ruchu. Utwardzone pobocze w tym przypadku było mu zbędne.

  • Melchior Pierdółko - brat Apoloniusza, też Pierdółko

   Takiemu bardziej pomogła by świadomość, że kierowca może bezkarnie jednego w roku przejechać, niż to że ma prawidłowo poruszać się po drodze.

 5. Członek (rozmiar standard UE) Niezależnego Związku Zawodowego Grabarzy Powypadkowych

  Pieszy zginął potrącony przez audi, jeszcze kilka lat „nazad” mógłby zginąć pod np. „maluchem”, albo (Boże uchowaj) pod „Syrenką”, nie wykluczając „Poldka”. Wtedy dopiero byłby kwas, kicha, i beka w jednym (3w1!).
  Ale jak był „nieodblaskowy”, to ja się nawet cieszę w imieniu kolegi, który będzie go klepał łopatą.

 6. tam jest ograniczenie do 40 km/h na czas remontu serpentyn… wiec kolejny kierowca który sie popisał