Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Łowcza: Auto wjechało do rowu. Cztery osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek rano w miejscowości Łowcza, na trasie Chełm – Włodawa, auto osobowe wjechało do rowu i uderzyło w skarpę. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano w Łowczy, na drodze wojewódzkiej pomiędzy Chełmem a Włodawą. Kierujący peugeotem, jadąc w kierunku Włodawy na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w skarpę. Pojazdem podróżowały cztery osoby.

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe. Autem kierował 46-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna wraz z trzema pasażerkami, także obywatelkami Ukrainy, trafili do szpitala.

– Dwie z nich po udzieleniu pomocy medycznej zostały zwolnione. W szpitalu z obrażeniami ciała pozostał kierujący i jedna z kobiet. Stan trzeźwości 46-latka nie budził wątpliwości, mężczyzna był trzeźw – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia

(fot. Policja Włodawa)
2015-08-10 14:37:18

2 komentarze

  1. Bidulek, na łuku stracił panowanie… tak po prostu – ale to Ukrainiec…
    Nasi rodzimi miszczowie to albo „zasłabują”, albo zasypiają – ale chyba tylko dlatego, że każdemu wolno zasłabnąć, albo zasnąć nawet na torach kolejowych, czy w poprzek drogi.
    Dobrze, że chociaż rowy ich zatrzymują, bo niszczyliby chłopom (dawniej rolnikom) i tak w tym roku marne zbiory.

  2. sorry, ale na tych zakrętach da się każdym autem bez większych przechyłów wejść z prędkością 100 km/h (nawet matizem) ale jak ktoś się budzi w połowie zakrętu to i ograniczenie do 10 km/h nie wystarczy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo