690 680 960

Łoś wpadł na volkswagena. Pasażer jest w ciężkim stanie

Wypadki z udziałem łosi, których w naszym regionie jest coraz więcej, są niezwykle groźne w skutkach. To z powodu masy ciała zwierzęcia, jak też jego wysokości.

Do kolejnego w ostatnim czasie wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia doszło w poniedziałek na drodze powiatowej Radzyń Podlaski – Brzostówiec. Około godziny 4 rano samochód osobowy zderzył się tam z łosiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, zwierzę wtargnęło na jezdnię, z zarośniętego drzewami i krzewami pobocza, wprost przed jadące auto. Kierujący volkswagenem mężczyzna nie zdołał zatrzymać w porę samochodu i uderzył w kilkusetkilogramowe zwierzę.

W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Pasażer, 50-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica, odniósł poważne obrażenia ciała i w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Więcej szczęście mieli 58-letni kierowca i 56-letniego drugi z pasażerów pojazdu. Doznali oni ogólnych potłuczeń ciała.

51

(fot. policja)
2017-07-10 20:37:45

20 komentarzy

  1. Zabezpieczyć drogi do ciężkiej cholery???

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie