Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Leżał na torach, zbliżał się pociąg z Warszawy. Mężczyznę ściągnięto niemal w ostatniej chwili

Wczoraj funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei otrzymali informację o podejrzanym mężczyźnie znajdującym się na terenie kolejowym. Kiedy przyjechali na miejsce, leżał on na torach.

W czwartek późnym popołudniem dyżurna centrum sterowania ruchem kolejowym zauważyła w pobliżu torów mężczyznę. Znajdował się on w rejonie przystanku osobowego Lublin Północny i dość nietypowo się zachowywał. Podejrzewając, iż może on chcieć targnąć się na swoje życie zaalarmowała o wszystkim Straż Ochrony Kolei.

Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze z Komendy Regionalnej SOK w Lublinie. Zaczęli sprawdzać okolicę i po chwili dostrzegli leżącego na torach mężczyznę. Niemal w ostatniej chwili udało się go uratować. Niebawem nadjechał bowiem pociąg relacji Warszawa Wschodnia – Lublin Główny.

Niedoszłego samobójcę przekazano policjantom. Z uwagi na jego stan psychiczny, na miejscu interweniował również zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna został przetransportowany do Szpitala Neuropsychiatrycznego.

Leżał na torach, zbliżał się pociąg z Warszawy. Mężczyznę ściągnięto niemal w ostatniej chwili

19 komentarzy

 1. ,,Znajdował się on w rejonie przystanku osobowego Lublin Północny”… ,,Niebawem nadjechał bowiem pociąg relacji Warszawa Wschodnia – Lublin Główny.” Od kiedy pociąg z Warszawy kursuje przez Lublin Północny?

  • Pociągi do Warszawy kursują również przez Lubartów, Parczew i Łuków. Tym samym przejeżdżają przez ten przystanek.

  • Przez Lublin Północny jeździ TLK Czechowicz i TLK Inka (oba Warszawa Wsch. – Lublin Gł. – Warszawa Wschodnia). Są to pociągi przez Lubartów i Łuków. (Reszta do/z Warszawy kursuje przez Nałęczów, Dęblin, Pilawa).

 2. Walentywcycwalniety

  Jakie znaczenie ma relacja pociągu? Jakby jechał z Krakowa, to by coś zmieniło? 99% tekstów (bo na pewno nie są to artykuły) zamieszczanych na tej śmiesznej stronie polega na sparafrazowaniu, sztucznemu rozdmuchaniu trzyzdaniowej notatki milicyjnej czy tam kolejowej. O wiele więcej ciekawych rzeczy można wyczytać w komentarzach. Mój jest tego dowodem 🙂

  • To akurat dobrze, że jest podane więcej szczegółów.

  • Nie czytałeś ? „…zbliżał się pociąg z Warszawy, a ten leżał na torach jak ta kłoda, nieładnie jest rzucać kłody pod koła. pociągom z samej Warszawy (!)

  • Taka śmieszna stronka, a nie dość że wszedłeś w artykuł to jeszcze napisałeś komentarz. Chyba się w takich lubujesz.

 3. Szkoda życia, umrzeć jeszcze wszyscy zdążymy. Kimkolwiek jesteś cieszę sie, że Cię uratowali!

 4. kolejny nie wytrzymał obłudy PIS , a miało być tak dobrze , a mamy kolejną porażkę nieudaczników

 5. Git tatarus biletów na motur nie kupił bo zabrakło

  • Teraz pikniki co kupiły bilety po awansie do pierwszej ligi będą opowiadały jak to „kibicowali Motorowi” od zawsze”. 😀

 6. Uuuu pociąg z samej WARSZAWY jesteśmy pod wrażeniem, że taki pociąg do takiego Lublina jeździ

  • Spokojnie, są jeszcze Lublin – Wrocław, Szczecin, Kołobrzeg, Bydgoszcz, Hel, Zielona Góra, Łódź przez W-wę (z czego 4 o bardzo wysokim standardzie), a poza tym Lublin – Wrocław, Kraków, Katowice, Świnoujście, Rzeszów, Chełm, Hrubieszów.

 7. a co na to chyży rój ??? znowu zrobi sobie z tego POlityczną szopkę?

 8. Człowiekowi zbrzydlo życie,a tu kłótnie o jakiś pociąg……………

  • Dziadek ze Slamsowa

   A ty leżąc na tych torach nie wkur…ił byś się ? Leżysz, tory zimne, zapowiadają burze, deszcze, pociąg się spóźnia, a na domiar złego, jeszcze cię ratują.

 9. każda przedwczesna śmierć jest niepotrzebna

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo