690 680 960

Ledwo stał i mówił. Jechał volvo mając ponad 3,5 promila

Wczoraj wieczorem krasnostawscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę. 22-latek miał w organizmie 3,6 promila alkoholu.

W niedzielę przed godziną 21 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazdem marki Volvo może poruszać się nietrzeźwy kierowca.

Mundurowi zauważyli opisywany pojazd w miejscowości Huta w gminie Żółkiewka. Kierujący jechał powoli, blisko osi jezdni i nie utrzymywał prostego kierunku jazdy. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą siedzi 22-letni mieszkaniec gminy Rudnik. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi, a jego mowa była niewyraźna.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, mężczyzna miał w organizmie 3,6 promila alkoholu. Co więcej nie posiadał on uprawnień do kierowania. Pojazd, którym kierował 22-latek trafił na policyjny parking. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

(fot. Policja Krasnystaw)

13 komentarzy

 1. To ileż on musi wypić żeby go z nóg zwaliło ? 22 lata , a już takie osiągi . Po czterdziestce to dopiero po 7 promilach będzie chodził spać .

 2. Ściąć ścierwo

 3. Profanacja marki.

 4. Wysoki sondt może se decydować o alkoholiku bandycie drogowym. Wlepią mu coś i dalej będzie pił i jeżdził bo kar w PL za jazdę po pijaku nie ma! Ziober rusz de w tej sprawie.

 5. Był blisko dawki śmiertelnej, a On tylko mówił nie wyraznie i prowadził auto !

 6. Od ilu promili jest jest stan kompletnie pijany?? Wie ktoś?

 7. Pytam poważnie. To nie żarty bo słowo kompletnie pijany można różnie rozumieć. Bez obrażania mnie poproszę.

 8. Szczęście w nieszczęściu, że nie dostał BMW do rąk.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas