Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kurier jechał zygzakiem ul. Osmolicką. „Miał rozszerzone źrenice i zachowywał się nienaturalnie”

Policjant ruchu drogowego w czasie wolnym do służby zwrócił uwagę na podejrzanie jadącego busa. Kierowca poruszał się całą szerokością jezdni. Jechał zygzakiem, stwarzając duże zagrożenie. Wstępne badanie wskazało, że był pod wpływem narkotyków. Stracił już prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Osmolickiej w Lublinie. Będący poza służbą funkcjonariusz z Wydziału Ruchu Drogowego wracając do domu, zauważył podejrzanie jadącego busa.

– Kierowca poruszał się całą szerokością jezdni. Jechał „zygzakiem”, stwarzając duże zagrożenie. Co chwile zjeżdżał do pobocza lub do osi jezdni. Pojazd na szczęście po niedługim czasie zatrzymał się w okolicy sklepu. Doświadczony policjant, który podszedł do kuriera, od razu zwrócił uwagę na jego zachowanie. Mężczyzna był bardzo pobudzony, miał rozszerzone źrenice i zachowywał się nienaturalnie. Na miejsce wezwano najbliższe patrole. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Natomiast wstępny wynik narkotestu wskazał obecność narkotyków. W związku z tym od 34-latka pobrano krew do badań. Mężczyzna stracił też prawo jazdy – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Po otrzymaniu pozytywnych wyników badania krwi mężczyzna usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego grozi wieloletni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

14 komentarzy

 1. Janusz z passata TDI

  Naćpał się fety czy czegoś innego i tak wyszło szerokie źrenice

 2. Albo głupi jak but, albo w przed świętami chłop już nie wyrabiał w robocie, albo jedno i drugie

 3. Z ciekawości na czym „rosną” pracownicy służb mundurowych startujący w sportach sylwetkowych ? Kurczak i kreatyna?

 4. Naćpał się, by pracować dalej.
  Jakby się nachlał i jechał dla zabawy, to by mu palcem pogrozili i dostałby jakiś fikcyjny zakaz…

 5. ##### kodziarskich sługusów

  idealny kandydat na marszałka sejmu

 6. No i prezentów nie będzie…

 7. Może i ćpał, ale 500 godzin w miesiącu przerobił.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112