Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwa auta rozbite (zdjęcia)

W czwartek po południu na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Obecnie uczestnicy kolizji oczekują na przyjazd patrolu policji.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 14.00 na rondzie im. Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II zderzyły się dwa auta osobowe – skoda i chevrolet.

Jak nam przekazano w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uczestnicy kolizji oczekują obecnie na przyjazd patrolu policji. Uszkodzone auta zostały usunięte z jezdni, obecnie nie ma już utrudnień z przejazdem.

Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności tej kolizji.

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwa auta rozbite (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

 

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwa auta rozbite (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

 

Zderzenie na skrzyżowaniu, dwa auta rozbite (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

8 komentarzy

 1. Ha, ha, ha… Zostały usunięte z jezdni na chodnik w ten sposób, żeby zatarasować przejście. I tu jest istotnie potrzebna policja. Ale aparat Tuska nie zająknie się nawet o tym wykroczeniu.

  • Niedorzecznik prasowy

   Ten jak powiadasz, ” aparat Tuska”, jest spadkiem po formacji przestępczej (dla „przyjaciół”: PiS).

  • Trzeba mieć naprawdę zrytą banię, żeby wszędzie wsadzać politykę.

 2. Kto powymyślał nazwy dla tych wszystkich rond?! Katastrofa. A co do stłuczki, to przynajmnie na święta będzie temat do rozmowy 🙂

 3. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem świadkiem sytuacji, by ktoś nie przeleciałby przez skrzyżowanie na wczesnym czerwonym.

 4. Tyle miały na głowie, ryba, barszczyk, prezenty i buuummm

 5. Ciamajdy wyjechały dziś na zakupy świąteczne, jutro i pojutrze będzie gorzej. Dziś dzień korków, braku umiejętnego ruszania na zielonym (przez co robią się większe korki) a hitem jest przejeżdżanie na czerwonym bo przecież zdążę. Na odcinku 2km na Al. Kraśnickiej 2 razy „kierowcy” mi wyskoczyli na czerwonym i korek oczywiście od szpitala na lewym pasie bo zwężenie jest na Konopnicę za 3km i trzeba wcześniej się ustawić 😀

 6. Jest babsztyl jest i kolizja. Jakżeby inaczej. Do pierogów a nie za kierownicę.

Dodaj komentarz

Z kraju