690 680 960

Z kraju: Chorobliwa zazdrość przyczyną rodzinnej tragedii. Zamordował żonę i dzieci, potem się powiesił

Zwłoki czterech osób odnaleziono w jednym z domów jednorodzinnych w Kozienicach. Ustalenia wskazują, że mężczyzna zamordował swoją żonę, a następnie dwie córki. Na koniec popełnił samobójstwo.

Cały czas trwa intensywne śledztwo w sprawie rodzinnej tragedii, jaka miała miejsce na osiedlu domków jednorodzinnych w Kozienicach. W poniedziałek, tuż przed godziną 9, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił mężczyzna, który miał obawy, iż z jego rodziną mogło się coś stać niedobrego. Zięć nie przyszedł do pracy, nikt nie odbierał telefonów, nie mógł też dostać się do ich domu. Na miejsce, na ul. Leśną, przyjechały służby ratunkowe. Zdecydowano się na siłowe wejście do środka. Znaleziono tam ciała czterech osób: 39-letniego mężczyzny, jego 36-letniej żony oraz dwóch córek w wieku 6 i 9 lat.

Przez cały dzień na miejscu wykonywane były czynności prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach i Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Całość nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Kozienicach. Oględziny wykazały, że kobieta i jej córki miały liczne rany cięte na całym ciele. Jak wstępnie przyjęto, 39-latek za pomocą noża pozbawił życia swoją żonę, a następnie obie córki, w tym jedną która była upośledzona. Następnie popełnił samobójstwo przez powieszenie.

Wiadomo, że była to spokojna rodzina. Mężczyzna był nauczycielem w pobliskim gimnazjum, kobieta zaś prowadziła gabinet weterynaryjny. Jak wyjaśniają sąsiedzi, nie można im było cokolwiek zarzucić, nie słychać było kłótni czy awantur, również policja nie zanotowała pod tym adresem żadnych interwencji. Prokuratura obecnie nie chce udzielać informacji na temat motywu zbrodni. Nam się jednak udało ustalić, że mężczyzna w ostatnim czasie stał się niezwykle zazdrosny o swoją żonę. Z czasem przerodziło się to w obsesję. Doszło do tego, że niedawno nakazał jej zamknięcie gabinetu weterynaryjnego, aby nie miała żadnego kontaktu z innymi mężczyznami.

DSC04214
DSC04219DSC04218
(fot. lublin112)
2017-11-28 23:06:29

27 komentarzy

  1. głos pospólstwa i tłuszczy

    zespół Otella – ok, to powód. Często są to urojenia osoby chorej że ta druga osoba zdradza, wszystko, każdy gest, ubiór, zdaniem osoby chorej na to wskazuje. Z drugiej strony medalu są osoby u których to zdiagnozowano a później okazało się że faktycznie partnerka/partner zdradzali. Są takie przypadki.

  2. Było, nie było, ale czworo Rodaków Polaków nam ubyło

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas