Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Kosin: Rowerzystka wjechała pod ciągnik, którym kierował nietrzeźwy mężczyzna

Policjanci z Annopola ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Kosinie. Jadąca rowerem kobieta wjechała wprost pod nadjeżdżający ciągnik rolniczy, którego kierowca był nietrzeźwy.

– W czwartek w Kosinie gm. Annopol doszło do zdarzenia drogowego w którym obrażenia odniosła 34-letnia rowerzystka. Wyjeżdżając zza betonowego parkanu na drogę wjechała wprost pod nadjeżdżający ciągnik rolniczy. Po zderzeniu kobieta straciła przytomność. Została przewieziona do szpitala w Kraśniku – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Jak się okazało, nie bez winy był również traktorzysta. Kontrola trzeźwości wykazała, iż kierował ciągnikiem rolniczym mając prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz musi liczyć się z odpowiedzialnością karną.

2014-08-08 12:45:02
(fot. Policja Kraśnik)

4 komentarze

 1. Gdyby nie był pod wpływem – sytuacja czysta, a tak gość ma teraz ciepło.
  Jak dla mnie w takich sytuacjach, gdy wypadek powstał bez wpływu na to, czy ktoś był trzeźwy, czy nie, sprawa powinna być rozpatrywana jako dwa oddzielne przypadki. W tej sytuacji, głupiej babie dowalić za spowodowanie wypadku, a typowi za jazdę pod wpływem.

  • Jest właśnie tak jak piszesz.
   Jeżeli kobieta jest winna kolizji/wypadku – odpowie za to, a kierowca ciągnika odpowie za jazdę pod wpływem (dwie osobne sprawy).

 2. Powinien byl patszec na droge a nie na swoje pole z tytoniem,wtedy by doniczego niedoszlo
  Zeznal pszed pol ze zagapil sie na swoje pole z tytoniem i poczul cos pod kolami wtedy za
  tszymal ciongnik i zobaczyl czlowieka lezoncego na jezdni a jechal poboczem ,dziewczyna ktura zostala potroncona niczego nadal niepamienta -(jezeli by to bylo dziecko kture wbieglo na jezdnie czyja wina by to byla) kierowcy ktury niepatszy gdzie jedzie czy dziecka bo wybieglo na jezdnie

 3. Jezeli by to bylo dziecko idonce poboczem jezdni czyja wina by to byla

Z kraju

Polityka i społeczeństwo