Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec bezpłatnego zwiedzania zamojskiego zoo dla obywateli Ukrainy. Będą bilety za symboliczną złotówkę

Wraz z początkiem kwietnia obywatele Ukrainy będą już musieli posiadać bilety wstępu do zamojskiego zoo. Ogród wprowadzi jednak wejściówki w specjalnych cenach.

Tylko do końca marca obywatele Ukrainy, którzy przyjechali do Polski uciekając przez rosyjską agresją, będą mogli za darmo odwiedzać Ogród Zoologiczny im. S. Milera w Zamościu. Od piątku 1 kwietnia wprowadzone dla nich zostaną specjalne bilety w cenie 1 zł.

Wejściówki te będą dostępne tylko i wyłącznie dla osób, które przekroczyły granicę po 24 lutego i posiadających dokument poświadczający ten fakt. Oferta ta ma obowiązywać jedynie od poniedziałku do piątku. W weekendy oraz dni świąteczne żadnych ulg nie będzie.

Uchodźcy z Ukrainy mogą bezpłatnie odwiedzać zamojskie zoo od początku marca. Tak zadecydowała dyrekcja ogrodu wspólnie z władzami miasta wskazując, że przed wojną ucieka wiele matek z dziećmi i w ten sposób będą one mogły spędzić czas, aby choć na chwilę oderwać się od przykrych wydarzeń.

(fot. lublin112)

32 komentarze

  1. Dlaczego kasujecie Państwo komentarze grzeczne dodam… z konkretami, czy komuś się nie podoba że podajemy ulice czy osiedla LSM gdzie stoją zaparkowane w dużej ilości auta luksusowe z Ukrainy którymi poruszają się młodzi… mężczyźni? To jest prawda, czego tu się ktoś boi?? Bo dziwne trochę…

    • Nic nie zostało skasowane.

    • .......................,

      KK- nie bronię Ukraińców ale zauważ że w Polsce też są ludzie bogaci i biedni. Osoby bogate, pierwsze uciekły z Ukrainy i stać ich na wynajem mieszkania-płacą w euro. Także nie rób problemów tam gdzie ich nie ma. Chyba że masz dowody na to że te bogate osoby nie płaca za wynajem mieszkań.

Z kraju