Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Komarów: Pościg za pijanym kierowcą volkswagena

Policjanci z Łabuń kilka kilometrów gonili kierowcę volkswagena, który nie zatrzymał się do kontroli. Jak się później okazało 23-latek siedzący za kierownicą pojazdu miał we krwi niemal 2 promile.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 23 w okolicach Komarowa. Policjanci z Łabuń chcieli skontrolować auto marki Volkswagen. Jednak kierowca zlekceważył znaki dawane przez policjantów i gwałtownie przyśpieszył. Wyminął radiowóz i rozpoczął ucieczkę.

-Po kilkukilometrowym pościgu pojazd został zatrzymany. Wówczas wyszedł na jaw powód dla którego 23-letni kierowca, mieszkaniec Komarowa nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Młodzieniec nie posiadał uprawnień do kierowania a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości, pokazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Za swoje postępowanie 23-latek tłumaczyć się będzie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2015-02-03 13:25:11
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Następny typowy użytkownik toru- bez prawka,gówniarz, pijany, nie znający przepisów i jadący pordzewiałym gruchotem.. Jeszcze trochę to nie będzie miał kto protestować…

  • wypowiedział się kolejny prawy obywatel nie łamiący przepisów ruchu drogowego posiadający nówkę sztukę fiata pandę z silnikiem 1.1 i kapelusz dla 70-latka, który otrzymał jako gratis do swego wymarzonego autka…
   P.S. Corbotronic działa?

   • Krasnalu corbotronic to ty masz w głowie…..Wiec wsiadaj do swojego 20letniego bmw zakichany torowiczu i jedz do lekarza ,oczywiście psychiatry… Choć raczej nie stać cie na paliwo… ha,ha,haaaa..

 2. Szkoda że nie strzelali 🙁

 3. Powinni strzelać w opony a nie gonić gnojka, który mógł zabić niewinnych ludzi…Jaki kraj taka policja

 4. Macie jakieś info o wypadku na obwodnicy ? Jechałem koło 14 i za węzłem Czechów na jednym ze zjazdów leżała ciężarówka ze złomem, stało z 5-6 straży, karetki nie było, tak jakby już po wszystkim, ale kabina wbiła się w barierki nie wyglądało to za dobrze. Może coś wiecie o tym? Nie pisałem wam sms-a bo zanim byście dojechali już było by po wszystkim.

Z kraju