Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: 69-latka porysowała kluczami bmw

Na 4 tysiące złotych wycenił straty właściciel pojazdu, który stał się obiektem wandalizmu ze strony 69-letniej kobiety. Teraz mieszkanka Lublina odpowie przed sądem za swój czyn.

Pod koniec stycznia tego roku na jednej z ulic Lublina doszło do zniszczenia karoserii auta marki BMW. Ktoś ostrym narzędziem porysował błotnik pojazdu. Właściciel wycenił szkodę na 4 tys. złotych i zgłosił fakt na policję. Wandalem okazała się 69-letnia kobieta, mieszkanka Lublina.

Wczoraj trafiła ona na komisariat. Zdjęcia z monitoringu potwierdziły, że to ona zniszczyła auto.

-Kobieta przyznała się do winy. Okazało się, że auto porysowała pękiem kluczy. 69-latka usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Nie chciała jednak wyjaśnić powodów swojego zachowania – informuje mł. asp. Anna Kamola z KWP Lublin. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-02-03 12:57:52
(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. 69-letniej kobiety. Do czego to już dochodzi.Brak słów. Ludzie już normalnie od tej wolności i demokracji, dostają SZAJBY .

 2. Trzeba mu było nakleić „Karnego K****a” jeśli źle zaparkował a nie od razu na lakier się z pazurami rzucać…

 3. i to pewnie po powrocie z kościoła … stare a głupie ….

 4. Pewnie to ta babka z Górnej. mnie tez kiedys porysowala tam auto

 5. BMW-Będziesz Miał Wydatki pewnie parkował w popszek chodnika Hrabia

  • Pewnie —– to ty masz nasrane w głowie . O ” zgroza ” jak nie masz dowodów to stul pysk. Gościu miał i doszedł kto mu uszkodził, Chociaż to jest dobre że można wyegzekwować i znaleźć winowajcę ( monitoring)

   • Ty z tym pyskiem nie wyskakuj bo w pysk zarobić możesz ty i twój tatuś.

    • Z tym ” możesz ’ to nie wyjeżdżaj. Bo to jest groźba karalna , i mogę sobie zadać trudu , by cię z najść, wtenczas , będziemy inaczej rozmawiać.

  • Co to jet „popszek” ?

 6. ZGROZA to mało powiedziane jesteś totalnym analfabetą jak chcesz wypowiadać się na czyjś temat na forum poczytaj słownik ortograficzny

  • Za to Tobie polecam interpunkcję 😉 Najpierw spójrzmy na siebie, później oceniajmy innych.

 7. ciekawe co na to jej rodzice…