Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny kierowca wjechał w tym miejscu na czerwonym. Doprowadził do zderzenia pojazdów (zdjęcia)

To skrzyżowanie słynie z ignorowania przez wielu kierowców sygnalizacji świetlnej. Z tego powodu dość często dochodzi tam do kolizji i wypadków. Dziś znów zderzyły się w tym miejscu dwa samochody osobowe.

30 komentarzy

 1. Jest coś na rzeczy z tymi światłami, jeżdżę 30 lat bez dzwona a tam też przeleciałem na czerwonym! Na szczęście nic z lewej nie jechało!

 2. Olgierd Jedlina ma rację -sygnalizator wyświetlający między innymi czerwony kolor jest ustawiony pod złym kątem i chyba żarówki są już mocno wypalone -nie jest on ledowy jak niektóre w naszym mieście.ZDiM niech się wreszcie popisze bo po ich działaniach trzeba niekiedy tylko ręce załamywać.

  • Oczywiście że ma rację, na szczęście biorąc pod uwagę natężenie ruchu to okulary potrzebnie kilku kierowcom.

  • Olgierd i spółka (różne nicki) dobrze sobie sobie wykombinowali. Jak nie widzą świateł to zakładają że mają zielone.
   Mam nadzieję że nie zamykają oczy przed wjazdem na skrzyżowanie.

   • Olgierd Jedlina

    Nigdzie nie napisałem, że nie widać światła tylko, że jest słabo widoczne, bo sygnalizatory u góry na wysięgnikach są ustawione pod niewłaściwym kątem i trzeba blisko podjechać żeby zobaczyć co się świeci. Co jest powodem takiego stanu? Silny wiatr, drgania słupa, wszystko się luzuje i przekrzywia. Kiedyś był taki portal „Naprawmy to”, gdzie można było zgłaszać różnego rodzaju usterki, awarie. Zgłosiłem usterkę w postaci przekrzywionych sygnalizatorów na skrzyżowaniu Głęboka- Wileńska. Winowajcą była wichura, która przeszła nad Lublinem. Usterka została naprawiona. Nikt, chyba, że ty jedziesz w ciemno i wykazujesz się całkowitym brakiem logicznego myślenia. Wsiądź do auta, albo kogoś poproś i jedź, obserwuj jak wygląda sygnalizacja w Lublinie. Ten kto jeździ po mieście to potwierdzi moje słowa.

 3. A jeszcze pędzi stado baranów i zobaczą powaolniaka,to szlag ich trafia ,takie najeżdżanie na zderzak i okrążanie ze wszystkich stron wyprzedzanie z lewej z prawej, zajeżdżanie drogi.To wszystko sprawia, że zamiast na światła kierowcy zwracają uwagę na to stado pędzących samochodów od viwo

Dodaj komentarz

Z kraju