Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne uderzenie policjantów w świdnicki narkobiznes. Ponad kilogram narkotyków w garażu

Świdniccy policjanci zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków i zatrzymali dwóch mieszkańców Świdnika. Środki odurzające znajdowały się w jednym z garaży na terenie miasta. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

– Zarzut przygotowania do uczestnictwa w obrocie znaczną ilością substancji psychotropowej oraz środków odurzających usłyszeli dwaj mieszkańcy Świdnika w wieku 33 i 44 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani po tym jak w ich garażu policjanci odnaleźli ponad kilogram narkotyków – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Mundurowi w trakcie przeszukania zabezpieczyli również znalezioną u nich gotówkę. Sąd Rejonowy Lublin Wschód z siedzibą w Świdniku na wniosek Prokuratury zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

To kolejne mocne uderzenie w ostatnim czasie w świdnicki narkobiznes. W minionym tygodniu w jednym z garaży na terenie Świdnika oraz w mieszkaniu świdniccy policjanci ujawnili ponad 11 kg substancji psychotropowych i środków odurzających. Trzej mężczyźni w wieku 26, 28 i 29 lat zostali tymczasowo aresztowani.

PRZECZYTAJ

Trzej mieszkańcy Lublina zatrzymani. Zabezpieczono ponad 11 kg substancji psychotropowych i środków odurzających (wideo, zdjęcia)

6 komentarzy

  1. Brawo tępić dilerów czekamy na aresztowania w Lublinie.

  2. Ktoś chyba dużo mówi. Prawilne sebki, dobre chłopaki.

  3. Bez przesady mi zniknęły pieniadze, przelewy uciekly w ukrainskich hrywnach. Oszusci idealnie podrobili aplikacje banku polskiego, a policja nie chce wspolpracowac z tymi do ktorych kasa trafiła.

  4. Poświęcić życie na wolności za parę groszy? Durnie!

  5. cfaniaki zatrzymane kilka dni temu sie rozpruly.

  6. na wiejskiej więcej dawek dawali

Dodaj komentarz

Z kraju